ارشد فناوری اطلاعات سلامت

ارشد فناوری اطلاعات سلامت، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور فناوری اطلاعات سلامت کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون فناوری اطلاعات سلامت توسعه دهد. به داوطلبان امتحان فناوری اطلاعات سلامت که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون فناوری اطلاعات سلامت برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای فناوری اطلاعات سلامت را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای فناوری اطلاعات سلامت

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ فناوری اطلاعات سلامت، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی فناوری اطلاعات سلامت هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون فناوری اطلاعات سلامت را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور فناوری اطلاعات سلامت، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی فناوری اطلاعات سلامت، آزمون های آزمایشی فناوری اطلاعات سلامت و بسته های آموزشی فناوری اطلاعات سلامت ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد فناوری اطلاعات سلامت

بسته ارشد فناوری اطلاعات سلامت

 

ارشد فناوری اطلاعات سلامت

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب فناوری اطلاعات سلامتی کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت اطلاعات سلامت کلیک کنید

برای خرید کتاب بیماری‌شناسی و اصطلاحات پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب سیستم‌های طبقه‌بندی اطلاعات سلامت کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول برنامه‌نویسی و ساختمان داده‌ها کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد فناوری اطلاعات سلامت

 

آزمون آزمایشی ارشد فناوری اطلاعات سلامت

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *