ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی

ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور فناوری تصویر برداری پزشکی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون فناوری تصویر برداری پزشکی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان فناوری تصویر برداری پزشکی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون فناوری تصویر برداری پزشکی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای فناوری تصویر برداری پزشکی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای فناوری تصویر برداری پزشکی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ فناوری تصویر برداری پزشکی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی فناوری تصویر برداری پزشکی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون فناوری تصویر برداری پزشکی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور فناوری تصویر برداری پزشکی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی فناوری تصویر برداری پزشکی، آزمون های آزمایشی فناوری تصویر برداری پزشکی و بسته های آموزشی فناوری تصویر برداری پزشکی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی

بسته ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی

 

ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک عمومی فناوری تصویربرداری پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی فناوری تصویربرداری پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک هسته ای و اتمی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک پرتوها (فیزیک پرتوشناسی تشخیصی) کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنیک های تصویربرداری (MIR) کلیک کنید

برای خرید کتاب آناتومی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی فناوری تصویربرداری کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی

 

آزمون آزمایشی ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *