ارشد فیزیک

ارشد فیزیک، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور فیزیک کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون فیزیک توسعه دهد. به داوطلبان امتحان فیزیک که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون فیزیک برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای فیزیک را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای فیزیک

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ فیزیک، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد فیزیک همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی فیزیک هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون فیزیک را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور فیزیک، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی فیزیک، آزمون های آزمایشی فیزیک و بسته های آموزشی فیزیک ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد فیزیک

بسته ارشد فیزیک

 

ارشد فیزیک

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی فیزیک کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک (۱) کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک (۲) کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک پایه (۳) کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک جدید (۱ و ۲) کلیک کنید

برای خرید کتاب ترمودینامیک و مکانیک آماری کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی فیزیک ۱ و ۲ کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک کلاسیک ۱ و ۲ کلیک کنید

برای خرید کتاب الکترومغناطیس ۱ و ۲ کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک کوانتوم ۱ و ۲ کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد فیزیک

 

آزمون آزمایشی ارشد فیزیک

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.