ارشد مدیریت جهانگردی

ارشد مدیریت جهانگردی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مدیریت جهانگردی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مدیریت جهانگردی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مدیریت جهانگردی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مدیریت جهانگردی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مدیریت جهانگردی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مدیریت جهانگردی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مدیریت جهانگردی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مدیریت جهانگردی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مدیریت جهانگردی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مدیریت جهانگردی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مدیریت جهانگردی، آزمون های آزمایشی مدیریت جهانگردی و بسته های آموزشی مدیریت جهانگردی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مدیریت جهانگردی

بسته ارشد مدیریت جهانگردی

 

ارشد مدیریت جهانگردی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مدیریت جهانگردی کلیک کنید

برای خرید کتاب برنامه ریزی توسعه و اقتصاد جهانگردی کلیک کنید

برای خرید کتاب روشهای کمی در جهانگردی (ریاضیات کاربردی) کلیک کنید

برای خرید کتاب روش های کمی در جهانگردی (پژوهش عملیاتی) کلیک کنید

برای خرید کتاب روش های کمی در جهانگردی (آمار کاربردی) کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت بازاریابی (اصول مدیریت) کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت بازاریابی (رفتار سازمانی) کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت بازاریابی (بازاریابی و مدیریت بازار) کلیک کنید

برای خرید کتاب علوم اجتماعی (جامعه شناسی) کلیک کنید

برای خرید کتاب علوم اجتماعی (مردم شناسی) کلیک کنید

برای خرید کتاب علوم اجتماعی (فرهنگ عامه) کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ و جغرافیا کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت جهانگردی

 

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت جهانگردی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *