ارشد مدیریت سازمان های دولتی

ارشد مدیریت سازمان های دولتی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مدیریت سازمان های دولتی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مدیریت سازمان های دولتی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مدیریت سازمان های دولتی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مدیریت سازمان های دولتی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مدیریت سازمان های دولتی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مدیریت سازمان های دولتی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مدیریت سازمان های دولتی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مدیریت سازمان های دولتی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مدیریت سازمان های دولتی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مدیریت سازمان های دولتی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مدیریت سازمان های دولتی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مدیریت سازمان های دولتی، آزمون های آزمایشی مدیریت سازمان های دولتی و بسته های آموزشی مدیریت سازمان های دولتی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مدیریت سازمان های دولتی

بسته ارشد مدیریت سازمان های دولتی

 

ارشد مدیریت سازمان های دولتی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مدیریت سازمان های دولتی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام مدیریت سازمان های دولتی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی مدیریت سازمان های دولتی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار مدیریت سازمان های دولتی کلیک کنید

برای خرید کتاب تئوری های مدیریت سازمان های دولتی کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد خرد مدیریت سازمان های دولتی کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد کلان مدیریت سازمان های دولتی کلیک کنید

برای خرید کتاب مالیه عمومی و بودجه مدیریت سازمان های دولتی کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت منابع انسانی مدیریت سازمان های دولتی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت سازمان های دولتی

 

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت سازمان های دولتی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *