ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

ارشد مدیریت فناوری اطلاعات، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مدیریت فناوری اطلاعات کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مدیریت فناوری اطلاعات توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مدیریت فناوری اطلاعات که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مدیریت فناوری اطلاعات برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مدیریت فناوری اطلاعات را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مدیریت فناوری اطلاعات

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مدیریت فناوری اطلاعات، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مدیریت فناوری اطلاعات هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مدیریت فناوری اطلاعات را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مدیریت فناوری اطلاعات، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مدیریت فناوری اطلاعات، آزمون های آزمایشی مدیریت فناوری اطلاعات و بسته های آموزشی مدیریت فناوری اطلاعات ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

بسته ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

 

ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب تئوری های مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد خرد مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد کلان مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب تحقیق در عملیات مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت تولید مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب بازاریابی مدیریت فناوری اطلاعات کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

 

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *