ارشد مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

ارشد مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، آزمون های آزمایشی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی و بسته های آموزشی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

بسته ارشد مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

 

ارشد مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش های تحقیق مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی تربیتی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش ها و فنون تدریس مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت آموزشی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کلیک کنید

برای خرید کتاب سنجش و اندازه گیری در تعلیم و تربیت مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کلیک کنید

برای خرید کتاب مقدمات برنامه ریزی آموزشی و درسی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کلیک کنید

برای خرید کتاب نظارت و راهنمایی مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

 

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *