ارشد معماری

ارشد معماری، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور معماری کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون معماری توسعه دهد. به داوطلبان امتحان معماری که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون معماری برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای معماری را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای معماری

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ معماری، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد معماری همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی معماری هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون معماری را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور معماری، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی معماری، آزمون های آزمایشی معماری و بسته های آموزشی معماری ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد معماری

بسته ارشد معماری

 

ارشد معماری

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی معماری کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس فنی ساختمان (منابع تنظیم شرایط محیطی) کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس فنی ساختمان (منابع ایستایی) کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس فنی ساختمان (منابع مواد و مصالح) کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس فنی ساختمان (منابع عناصر جزئیات) کلیک کنید

برای خرید کتاب دروس فنی ساختمان (منابع تاسیسات) کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ و مبانی نظری (تاریخ معماری جهان) کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ و مبانی نظری (معماری معاصر) کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ و مبانی نظری (معماری اسلامی) کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ و مبانی نظری ( مبانی نظری معماری) کلیک کنید

برای خرید کتاب درک عمومی معماری کلیک کنید

برای خرید کتاب درک عمومی منظر کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد معماری

 

آزمون آزمایشی ارشد معماری

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.