ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی ایمنی و بازرسی فنی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی ایمنی و بازرسی فنی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی ایمنی و بازرسی فنی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی ایمنی و بازرسی فنی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی ایمنی و بازرسی فنی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی ایمنی و بازرسی فنی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی ایمنی و بازرسی فنی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی ایمنی و بازرسی فنی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی ایمنی و بازرسی فنی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی ایمنی و بازرسی فنی، آزمون های آزمایشی مهندسی ایمنی و بازرسی فنی و بسته های آموزشی مهندسی ایمنی و بازرسی فنی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

بسته ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

 

ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی ایمنی و بازرسی فنی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ مهندسی ایمنی کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل مهندسی ایمنی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی مهندسی ایمنی و بازرسی فنی کلیک کنید

برای خرید کتاب ترمودینامیک مهندسی ایمنی کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک سیالات مهندسی ایمنی کلیک کنید

برای خرید کتاب متالورژی فیزیکی کلیک کنید

برای خرید کتاب متالورژی مکانیکی کلیک کنید

برای خرید کتاب الکتروشیمی و خوردگی کلیک کنید

برای خرید کتاب مقاومت مصالح مهندسی ایمنی کلیک کنید

برای خرید کتاب تست های غیرمخرب کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی ایمنی و بازرسی فنی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.