ارشد مهندسی برق

ارشد مهندسی برق، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی برق کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی برق توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی برق که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی برق برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی برق را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی برق

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی برق، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی برق همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی برق هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی برق را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی برق، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی برق، آزمون های آزمایشی مهندسی برق و بسته های آموزشی مهندسی برق ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی برق

بسته ارشد مهندسی برق

 

ارشد مهندسی برق

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی برق کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات مهندسی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار و احتمال مهندسی برق کلیک کنید

برای خرید کتاب مدارهای الکتریکی (۱ و ۲) کلیک کنید

برای خرید کتاب الکترونیک (۱ و ۲) کلیک کنید

برای خرید کتاب سیستمهای دیجیتال (۱) کلیک کنید

برای خرید کتاب ماشین های الکتریکی (۱ و ۲) کلیک کنید

برای خرید کتاب تحلیل سیستم های انرژی الکتریکی (۱) کلیک کنید

برای خرید کتاب سیستم های کنترل خطی کلیک کنید

برای خرید کتاب سیگنال ها و سیستم ها کلیک کنید

برای خرید کتاب الکترومغناطیس کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی برق

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی برق

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.