ارشد مهندسی مواد و متالورژی

ارشد مهندسی مواد و متالورژی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی مواد و متالورژی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی مواد و متالورژی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی مواد و متالورژی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی مواد و متالورژی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی مواد و متالورژی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی مواد و متالورژی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی مواد و متالورژی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالورژی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی مواد و متالورژی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی مواد و متالورژی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی مواد و متالورژی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی مواد و متالورژی، آزمون های آزمایشی مهندسی مواد و متالورژی و بسته های آموزشی مهندسی مواد و متالورژی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی مواد و متالورژی

بسته ارشد مهندسی مواد و متالورژی

 

ارشد مهندسی مواد و متالورژی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی مواد و متالورژی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ مهندسی مواد کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل مهندسی مواد کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی مهندسی ، مهندسی مواد کلیک کنید

برای خرید کتاب خواص فیزیکی مواد کلیک کنید

برای خرید کتاب خواص مکانیکی مواد کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی فیزیک و ترمودینامیک کلیک کنید

برای خرید کتاب خواص مواد مهندسی و بیومتریال ها کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی آلی مهندسی مواد کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی مهندسی مواد کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی مهندسی مواد کلیک کنید

برای خرید کتاب آناتومی مهندسی مواد کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی مواد و متالورژی

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی مواد و متالورژی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.