ارشد مهندسی نساجی

ارشد مهندسی نساجی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی نساجی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی نساجی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی نساجی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی نساجی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی نساجی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی نساجی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی نساجی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی نساجی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی نساجی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی نساجی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی نساجی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی نساجی، آزمون های آزمایشی مهندسی نساجی و بسته های آموزشی مهندسی نساجی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی نساجی

بسته ارشد مهندسی نساجی

 

ارشد مهندسی نساجی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی نساجی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ نساجی کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل نساجی کلیک کنید

برای خرید کتاب علم الیاف کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک الیاف کلیک کنید

برای خرید کتاب فرآیند تولید الیاف کلیک کنید

برای خرید کتاب رنگرزی با مواد طبیعی کلیک کنید

برای خرید کتاب رنگرزی با مواد مصنوعی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکمیل کلیک کنید

برای خرید کتاب فرایند ریسندگی کلیک کنید

برای خرید کتاب فرآیند بافندگی کلیک کنید

برای خرید کتاب منسوجات بی بافت کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی آلی مهندسی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی نساجی

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی نساجی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.