ارشد مهندسی پلیمر

ارشد مهندسی پلیمر، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی پلیمر کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی پلیمر توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی پلیمر که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی پلیمر برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی پلیمر را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی پلیمر

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی پلیمر، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی پلیمر هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی پلیمر را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی پلیمر، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی پلیمر، آزمون های آزمایشی مهندسی پلیمر و بسته های آموزشی مهندسی پلیمر ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی پلیمر

بسته ارشد مهندسی پلیمر

 

ارشد مهندسی پلیمر

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی پلیمر کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی پلیمر و مهندسی پلیمریزاسیون کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات مهندسی مهندسی پلیمر کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی پلیمر (الاستومر، پلاستیک، کامپوزیت) کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی فیزیک پلیمرها کلیک کنید

برای خرید کتاب خواص فیزیکی و مکانیکی پلیمرها کلیک کنید

برای خرید کتاب پدیده های انتقال (انتقال جرم) کلیک کنید

برای خرید کتاب پدیده های انتقال (انتقال حرارت) کلیک کنید

برای خرید کتاب پدیده های انتقال (رئولوژی) کلیک کنید

برای خرید کتاب کنترل فرایندهای پلیمری کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک سیالات کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی پلیمر

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی پلیمر

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.