ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی

ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور ژئوفیزیک و هواشناسی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون ژئوفیزیک و هواشناسی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان ژئوفیزیک و هواشناسی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون ژئوفیزیک و هواشناسی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای ژئوفیزیک و هواشناسی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای ژئوفیزیک و هواشناسی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ ژئوفیزیک و هواشناسی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی ژئوفیزیک و هواشناسی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون ژئوفیزیک و هواشناسی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور ژئوفیزیک و هواشناسی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی ژئوفیزیک و هواشناسی، آزمون های آزمایشی ژئوفیزیک و هواشناسی و بسته های آموزشی ژئوفیزیک و هواشناسی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی

بسته ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی

 

ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی ژئوفیزیک کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی ژئوفیزیک کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک ژئوفیزیک کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی فیزیک تخصصی (ریاضی) کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی فیزیک تخصصی (فیزیک) کلیک کنید

برای خرید کتاب ترمودینامیک پایه کلیک کنید

برای خرید کتاب هواشناسی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی

 

آزمون آزمایشی ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *