ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، آزمون های آزمایشی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی و بسته های آموزشی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

بسته ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

 

ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت اطلاعات سلامت کتابداری کلیک کنید

برای خرید کتاب بیماری‌شناسی و اصطلاحات پزشکی کتابداری کلیک کنید

برای خرید کتاب سیستم‌های طبقه‌بندی اطلاعات سلامت کتابداری کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول برنامه‌نویسی و ساختمان داده‌ها کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

 

آزمون آزمایشی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *