سنجش امیرکبیر

ثبت نام کنکور دکتری سراسری و آزاد ۱۴۰۳

توصیه‌های مهم در ثبت‌نام کنکور دکتری سراسری و آزاد ۱۴۰۳

ثبت‌نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ پس از اطلاعیه های متعدد سازمان سنجش اعلام خواهد شد. رعایت موارد ذکر شده ر این مطلب برای ثبت نام در آزمون ۱۴۰۳ به داوطلبان کنکور دکتری ۱۴۰۳ توصیه می شود.

 ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ 

۱- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ را از روی سایت سازمان سنجش یا از روی سایت مرجع اخبار دانشگاهی به ادرس  www.unr.ir دانلود کنند.

۲- تمام صفحات دفترچه‌ی ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ را مطالعه کنند.

۳-  با مشارکت و همکاری دیجیتالی مرجع اخبار دانشگاهی و موسسه‌ی سنجش امیرکبیر داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۳ در صورت هرگونه ابهام می‌توانند از طریق سایت سنجش تکمیلی دات آی آر  مربوط به موسسه سنجش امیرکبیر  سوالات خود را مطرح کنند.

۴- داوطلبان می‌توانند هدایای رایگان آزمون دکتری ۱۴۰۳ خود را از طریق سایت سنجش امیرکبیر دانلود کنند.

۵- معمولا با توجه به تجربیات چند ساله در اواسط ثبت نام آزمون دکتری، الحاقیه و اصلاحاتی در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری صورت می‌پذیرد. لذا در روز‌های اولیه اصلا ثبت نام آزمون دکتری خود را روی سایت سازمان سنجش نهایی نکنید.

۶- داوطلبان آزمون دکتری حتما در منزل روی فرم‌های پیش ثبت نام ،ثبت نام اولیه را انجام دهید .

۷- ثبت نام  آزمون دکتری ۱۴۰۳ خود را در نیمه سوم زمان کل ثبت نام انجام دهید که تغییرات انجام شده باشد.

۸- در صورت هرگونه سوال علاوه از طریق موسسه سنجش امیرکبیر می‌توانید سوالات خود را از طریق سایت سازمان سنجش و شماره‌های پشتیبانی سازمان سنجش مطرح کنید.

۹- سوالات و نظرات خود را می‌توانید در سایت مرجع اخبار دانشگاهی زیر همین خبر مطرح نمایید تا کارشناسان مرجع اخبار دانشگاهی و سایر داوطلبان آزمون دکتری بهآ پاسخ دهند.

۱۰- سوالات خود را از سایت‌های نامعتبر و افراد فاقد تخصص نپرسید سعی کنید از یک مرجع رسمی یا یک مرجع نیمه رسمی معتبر همانند مجموعه سنجش امیرکبیر سوالات و ابهامات خود را پیگیری کنید.

۱۱- مرجع اخبار دانشگاهی کشور، ثبت‌نامی‌ با موفقیت کامل و بدون ابهام را برای شما داوطلب آزمون دکتری ۱۴۰۳ آرزومند است.

۱۲- جهت ارتقای شناخت شما در زمینه آزمون دکتری سراسری و آزاد حتما هدایای رایگان مرتبط به آزمون دکتری ۱۴۰۳ را از طریق موسسه سنجش امیرکبیر به آدرس اینترنتی www.sanjeshetakmili.ir دانلود کنید.

۱۳-  توصیه می‌شود حتما جهت اطلاع  از آخرین اخبار آزمون دکتری در کانال و خبر نامه سایت مرجع اخبار دانشگاهی به آدرس اینترنتی www.unr.ir عضو شوید تا در جریان آخرین اخبار آزمون دکتری ۱۴۰۳ قرار بگیرید.

۱۴- ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد ۱۴۰۳ از طریق سایت سازمان سنجش و از طریق یک دفترچه واحد صورت می‌پذیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *