دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای

دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای زیست پزشکی سامانه‌ای

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای، آزمون های آزمایشی دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای و بسته های آموزشی دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای

بسته دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای

 

دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری وزارت بهداشت کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی زیست پزشکی سامانه ای کلیک کنید

برای خرید کتاب بیولوژی مولکولی زیست پزشکی سامانه ای کلیک کنید

برای خرید کتاب بیولوژی سلولی زیست پزشکی سامانه ای کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی بالینی زیست پزشکی سامانه ای کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای

 

آزمون آزمایشی دکتری زیست پزشکی سامانه‌ای

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.