دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی، آزمون های آزمایشی دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی و بسته های آموزشی دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

بسته دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

 

دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب استعداد تحصیلی دکتری سراسری و آزاد کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی سازمان و مدیریت کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول و مبانی مدیریت از دیدگاه اسلام کلیک کنید

برای خرید کتاب نظریه های کارآفرینی کلیک کنید

برای خرید کتاب تئوری های نوآوری کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت استراتژیک پیشرفته کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

 

آزمون آزمایشی دکتری کارآفرینی، آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *