منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت

Emergency nursing senior resources

منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس، منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد پرستاری اورژانس توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد پرستاری اورژانس استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد پرستاری اورژانس را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس (مشاوره آزمون ارشد پرستاری اورژانس ، برنامه ریزی آزمون ارشد پرستاری اورژانس) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد پرستاری اورژانس کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد پرستاری اورژانس

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

 

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه پرستاری عبارتند از:

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه داخلی و جراحی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه کودکان

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه نظامی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه مراقبت‌های ویژه نوزادان

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه توانبخشی

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه اورژانس

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه مراقبت‌های ویژه

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه سالمندی

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری

منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس – منابع داخلی و جراحی

۱- کتاب درسنامه پرستاری داخلی – جراحی برونر و سودارث ،تالیف جانیس ال. هینکل، ترجمه حجی محمد نوروزی ،انتشارات اندیشه رفیع
۲- کتاب خلاصه پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث، تالیف جویس یانگ جانسون، مترجم محمدعلی کریمی، انتشارات خسروی.
۳- کتاب درسنامه جامع پرستاری داخلی و جراحی بر اساس برونر، بلک، فیپس و لاکمن، تالیف معصومه نیشابوری و طاهره صادقی، انتشارات جامعه‌نگر، سالمی.
۴- کتاب مجموعه آزمون های پرستاری (بیماری های داخلی و جراحی و بهداشت مادران و نوزادان)، تالیف منیره باباشاهی، مریم شهری فر و ندا صیادی، انتشارات دیباگران تهران.
۵- کتاب مجموعه کامل دروس پرستاری داخلی جراحی: خلاصه برونر، فیپس، بلک (لاکمن)، تالیف میترا ذوالفقاری، اسماعیل شریعت، شهلا محمدزاده، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۶- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، روان پرستاری، پرستاری کودکان، پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، پرستاری و بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه نگر.
۷- کتاب آزمون جامع پرستاری: مجموعه سوالات طبقه بندی شده پرستاری داخلی و جراحی، مادران و نوزادان، کودکان، بهداشت جامعه، بهداشت روان، تالیف میمنت حسینی، صفیه حسین زاده، قهرمان محمودی، مهناز سنجری، مرتضی زینعلی و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری داخلی و جراحی با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۰- کتاب آزمون‌های طلایی کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس داخلی-جراحی، تالیف مریم شریفی و سید علی مجیدی، انتشارات بشری، حکیم هیدجی.
۱۱- کتاب نکات برتر پرستاری داخلی – جراحی، تالیف مرجان سید مظهری، انتشارات حکیم هیدجی.
۱۲- جزوه پرستاری داخلی و جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری داخلی و جراحی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری داخلی و جراحی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس – منابع پرستاری کودکان

۱- کتاب درسنامه ی پرستاری کودکان وونگ (Wong’s nursing care of infants and children)، تالیف مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجمان مهناز سنجری و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۲- کتاب کتاب مرجع پرستاری کودکان ونگ، تالیف دانا وانگ، مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجم پوران سامی، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری کودکان مارلو، تالیف باربارا ردینگ، داروتی مارلو، مترجم سونیا آرزومانیانس، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۴- کتاب نکات برتر پرستاری کودکان NVP series ، تالیف سیاوش بهمنیار، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، حکیم هیدجی.
۵- کتاب بانک سئوالات کارشناسی به کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس، تالیف الهام قازانچایی، بهشته جبلی، نسترن عصرپوران، اعظم رفیعی، زیرنظر همایون بنادرخشان، انتشارات نهضت پویا، حکیم هیدجی.
۶- کتاب درسنامه کودک (۱ و ۲)، تالیف حامد مرتضوی، انتشارات سالمی.
۷- کتاب چکیده پرستاری کودکان، تالیف منصور دادبخش، انتشارات سماط.
۸- کتاب پرستاری کودکان، تالیف مهناز سنجری، مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر.
۹- کتاب پرستاری کودکان، انتشارات سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران.
۱۰- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری کودکان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۱- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری کودکان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۱۲- جزوه پرستاری کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری کودکان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری کودکان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس – منابع بهداشت مادران و نوزادان

۱- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان بر اساس سرفصل دروس کارشناسی و آمادگی کارشناسی ارشد ،تالیف دیترا لئونارد لودرمیلک، شانون ای. پری،ترجمه مطهره خردمند، مهناز شوقی، مهناز سنجری،انتشارات جامعه‌نگر. ‭
۲- کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان به انضمام آزمون‌های کارشناسی ارشد، تالیف میترا ذوالفقاری، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف ربابه ضیغمی کاشانی و الهه دشتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مریم کرمی و حمید حجتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۵- کتاب بارداری و زایمان ویلیامز (جلد ۱ و ۲)، تالیف گاری کانینگهام، مترجمان حمید جزایری و مرضیه وحیددستجردی، انتشارات سماط.
۶- کتاب درسنامه طب کودکان نلسون: رشد و نمو تغذیه، تالیف ریچارد برمن، رابرت کلیگمن، هال جنسن، انتشارات بابازاده.
۷- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری مادران و نوزادان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۸- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری: پرستاری و بهداشت مادر و نوزاد NVP، تالیف مرجان سیدمظهری، انتشارات بشری، تحفه.
۱۰- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس – منابع بهداشت جامعه

۱- کتاب پرستاری بهداشت جامعه ،تالیف جانت لانکستر،ترجمه نسرین جعفری‌ورجوشانی، سیدوحیده حسینی ،انتشارات سالمی، جامعه‌نگر
۲- کتاب درسنامه پزشکی پیشگیری و اجتماعی: کلیات خدمات بهداشتی (بخش اول و دوم)، تالیف جان اورت پارک، پارک، مترجم حسین شجاعی تهرانی، انتشارات سماط.
۳- کتاب برنامه و راهنمای ایمن‌سازی (جلد ۶)، تالیف کمیته کشوری ایمن‌سازی، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت جامعه، تالیف اسحاق ایلدر آبادی، انتشارات جامعه نگر و سالمی.
۵- کتاب نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه، تالیف زهرا کشتکاران، انتشارات بشری.
۶- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت جامعه با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۷- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۸-کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس دانشگاه تربیت مدرس با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۰- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس دانشگاه آزاد با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس – منابع روان پرستاری

۱- کتاب طرح‌های مراقبتی روان پرستاری (Psychiatric nursing care plans)، تالیف کاترین فورتیناش، پاتریشیا هولودی ورت، مترجم محمد آقاجانی، ویراستار محسن کوشان، انتشارات اندیشه رفیع.
۲-کتاب پرستاری بهداشت روان،تالیف باربارابوئر ـ ماین هیل،ترجمه فرخنده شریف ، کوروش زارع ، طاهره دژبخش ،سلطنت ده‌بزرگی،انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت روان، مولفان جمیله محتشمی و فاطمه نوغانی، انتشارات جامعه نگر.
۴- کتاب بهداشت روانی، تالیف بهروز میلانی‌فر، انتشارات قومس.
۵- کتاب مبانی بهداشت روان، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۶- کتاب بهداشت روان: کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری، تالیف فاطمه غفاری، انتشارات بشری.
۷- کتاب بهداشت روان، تالیف حمید حجتی ،انتشارات جامعه نگر.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت روان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری پرستاری روانی (بهداشت روان)، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات بشری.
۱۰- کتاب بهداشت روانی، تالیف محمدعلی احمدوند، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۱- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: روان پرستاری، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۲- جزوه بهداشت روان و مهارت‌های زندگی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه بهداشت روان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه روان پرستاری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد پرستاری اورژانس

منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ، منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد پرستاری اورژانس را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد پرستاری اورژانس توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد پرستاری اورژانس استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد پرستاری اورژانس را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد پرستاری اورژانس (مشاوره ارشد پرستاری اورژانس ، برنامه ریزی کنکور ارشد پرستاری اورژانس) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد پرستاری اورژانس را در برنامه خود قرار دهید.

 

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را قورت دهید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

منابع ارشد پرستاری اورژانس

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

 

Emergency Nursing Master’s Resources

Emergency Nursing Master’s Nursing Resources, if properly selected, are the first steps in the path to admitting to the Master of Science in Emergency Nursing Examination at the University of the Ministry of Health. Therefore, the specialized departments of Amir Kabir Measurement for ease of access to undergraduate nursing exam candidates, master’s resources Emergency nursing has been developed to enable volunteers to provide emergency nursing exam resources without the advice of an emergency nursing masters, even if they want to independently seek out the resources of the Nursing Emergency Examination. Senior Nursing Exam candidates are advised to use the training packages (books and specialist materials) required by the Nursing Department for the following reasons (but for the following reasons) but if they insist that they prepare the reference books for Nursing Emergency Resources It is recommended that, along with the resources provided by the reference, the counseling and planning curriculum of the MSc Emergency Nursing (Advanced Emergency Nursing Examination Advice, Emergency Nursing Senior Examination Planning), the Amir Kabir Assessment Method, which will provide them with a Master’s Degree Examination Emergency nursing that can provide mines I use the time to use the maximum. Therefore, again, the volunteer will be repeated. Be sure to get an answer to the planning of the Emergency Nursing Masters program.

منابع ارشد پرستاری اورژانس

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس, منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری اورژانس, منابع ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع ارشد پرستاری اورژانس ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, منابع کنکور ارشد پرستاری اورژانس, آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,آزمون ارشد پرستاری اورژانس, کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, کنکور ارشد پرستاری اورژانس, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس سراسری , ارشد پرستاری اورژانس , کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , گرایش های کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, جزوات کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, سوالات آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, دروس امتحانی کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , گرایش های ارشد پرستاری اورژانس , بهترین گرایش پرستاری اورژانس , رشته های کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس , منابع ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , رشته پرستاری اورژانس , بهترین رشته ارشد پرستاری , ارشد پرستاری داخلی جراحی , زمان آزمون ارشد پرستاری ۱۴۰۲ , کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور , منابع ارشد پرستاری ویژه , منابع کنکور ارشد پرستاری ۱۴۰۲,به روز ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, برترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

 

* آموزش بهداشت

* آمار زیستی

* اپیدمیولوژی

* اتاق عمل

* اعضای مصنوعی

* اقتصاد بهداشت

* ارگونومی

* اکولوژی انسانی

* انفورماتیک پزشکی

* ارزیابی فناوری سلامت

* بینایی سنجی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

* تاریخ علوم پزشکی

* تکنولوژی گردش خون

* کاردرمانی

** مجموعه فیزیک پزشکی

* رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

* فیزیک پزشکی

** مجموعه مامایی

* مامایی

* مشاوره در مامایی

** علوم آزمایشگاهی ۲

* ایمنی شناسی

* خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون

 

* رفاه اجتماعی

* مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

* گفتار درمانی

* مددکاری اجتماعی

* مدیریت توانبخشی

* مهندسی پزشکی بیوالکتریک

* مهندسی پزشکی زیست مواد

* مهندسی بهداشت حرفه ای

* مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

* میکروب شناسی مواد غذایی

* نانوتکنولوژی پزشکی

** مجموعه آموزش پزشکی

* برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

* تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

** مجموعه بهداشت محیط

* سم شناسی محیط

* مدیریت پسماند

* مهندسی بهداشت محیط

* بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

* بهداشت پرتو ها

** علوم آزمایشگاهی ۱

* بیوشیمی بالینی

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک انسانی

 

* کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

* حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

* ژورنالیسم پزشکی

* سلامت سالمندی

** پرستاری

* روان پرستاری

* پرستاری داخلی جراحی

* پرستاری سلامت جامعه

* پرستاری کودکان

* پرستاری نظامی

* پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

* پرستاری توانبخشی

* پرستاری اورژانس

* پرستاری مراقبت های ویژه

* پرستاری سالمندی

* مدیریت پرستاری

** مجموعه روانشناسی

* روانشناسی بالینی

* بهداشت روان

* روانشناسی سلامت

* روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

** مجموعه فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی ورزشی

 

* سلامت و ترافیک

* شنوائی شناسی

* علوم تشریحی

* علوم و صنایع غذائی

* فیزیولوژی

* فناوری تصویر برداری پزشکی

* فناوری اطلاعات سلامت

** علوم آزمایشگاهی ۳

* قارچ شناسی پزشکی

* میکروب شناسی

* ویروس شناسی پزشکی

* انگل شناسی

** مجموعه علوم تغذیه

* علوم تغذیه

* علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه

* علوم بهداشتی در تغذیه

* تغذیه بالینی

* تغذیه ورزشی

** داروسازی

* شیمی دارویی

* کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

* سم شناسی

* ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

[ratings]

62 پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   برای آگاهی از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فاطمه درفکی
   سنجش امیر کبیر بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را برای شما آماده نموده است.حال زمانی هم که شما برای مطالعه صرف می کنید، مسلما بی تاثیر نخواهد بود.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 گفته:

   وقت بخیر
   بله .امکان تهیه تک درس منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وجود دارد.

   پاسخ
 1. فرهادی
  فرهادی گفته:

  سلام

  از اینکه با سایت فوق العاده مفید شما آشنا شدم واقعا خوشحالم.پیدا کردن منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس به صورت مرتب با اسم مولف و نشر در سایت شمابرای من مفید بود

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   خوشحالیم که بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس توانسته رضایت شما را جلب نماید.

   پاسخ
 2. تینا
  تینا گفته:

  سلام
  من فقط یک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس رو میخوام اما قیمتش واقعا بالاست. راهی برای تخفیف وجود ندارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم تینا
   به تک درس هایی که از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس خریداری می شوند، تخفیفی تعلق نمی گیرد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم میترا
   امکان خرید حضوری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وجود دارد.

   پاسخ
 3. ملیکا حمیدی
  ملیکا حمیدی گفته:

  با سلام وقتتون بخیر. آیا کنار پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس نیاز به مطالعه منابع دیگر برا آمادگی در کنکور هست؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم ملیکا حمیدی
   تلاش نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید.

   پاسخ
 4. محمد امین
  محمد امین گفته:

  سلام ببخشید میخواستم بپرسم برنامه آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس به چه صورتی است؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمد امین
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس از اسفند ماه آغاز می گردند و تا تیر ماه ادامه می یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. سپیده اسدی
  سپیده اسدی گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید من در شهرستان زندگی میکنم و قصد خرید بسته منابع آرمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را دارم برای خرید بسته به چه صورتی میتوانم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم سپیده اسدی
   برای خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام به خرید نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. بهاره
  بهاره گفته:

  خسته نباشید
  آیا بسته منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس موسسه شما برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم بهاره
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

   پاسخ
 7. علی بهادران
  علی بهادران گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر
  من رشته ام فوریت پزشکیه الان میخوام ارشد پرستاری اورژانس بخونم بسته های آموزشی شما چقدر میتونه بهم کمک کنه. متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای علی بهادران
   تلاش نموده ایم بسته منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس سنجش امیرکبیر تا حد امکان جامع و کامل باشد. برای دیدن نمونه جزوات این بسته به سایت sanjeshetakmili.com مراجعه فرمایید.

   پاسخ
 8. فرحناز
  فرحناز گفته:

  سلام و خدا قوت خدمت شما
  ببخشید آیا امکان خرید جزوات پکیج کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس بصورت تک درس وجود دارد؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فرحناز
   بلی شما می توانید جزوات بسته منابع آژمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را بصورت تک درس نیز خریداری کنید.

   پاسخ
 9. شهربانو امانی
  شهربانو امانی گفته:

  با درود میخواستم بدونم آیا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس با توجه به آخرین تغییرات آپدیت میشه؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم شهربانو امامی
   منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس که در بالا ذکر شده بروز رسانی شده برای کنکور امسال می باشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 10. رویا
  رویا گفته:

  سلام من پک منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس را خریدم چندان راضی نبودم. البته وقتم هم خیلی کم بود. امسال میخوام فقط تو آزمونهاتون شرکت کنم. امکانش هست؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم رویا
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا پکیج کنکور ارشد پرستاری اورژانس را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای شرکت در آزمون ها با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 11. سائمه
  سائمه گفته:

  با عرض سلام و ادب
  از کسانی که پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس رو خریداری کردن چند نفر قبولی داشتین؟ و اینکه کل منابع کتابی بسته چند صفحه میباشد. با تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   برای دریافت اطلاعات دقیق از محتویات بسته آموزشی منابع کنکور ارشد پرستاری اورژانس شما می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید، متاسفانه آمار دقیق از قبولی داوطلبین در موسسه ثبت نشده است. موفق باشید.

   پاسخ
 12. فاطمه احمدی
  فاطمه احمدی گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۹ روز قبل بسته آموزشی ارشد پرستاری اورژانس رو خریداری کردم اما هنوز کتب کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس به دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس علوم پزشکی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر بندرعباس هستم گفته بودید حداکثر تا یک هفته کاری به دستم میرسه
  تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم احمدی
   پس از ثبت سفارش بسته منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس حداکثر یک هفته کاری زمان می برد تا این پک به دست شما برسد، برای پیگیری بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.متشکریم.

   پاسخ
 13. مجتبی علوی
  مجتبی علوی گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس علوم پزشکی و سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما آقای علوی
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پک کنکور ارشد پرستاری پرستاری اورژانس می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کامل و جامع ارائه دهند، برای خرید این بسته شما می توانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید، موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 14. سعیدی
  سعیدی گفته:

  سلام
  دو سال قبل کتاب مشاوره و برنامه ریزی سنجش امیرکبیر رو از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خریداری کردم محتوای کتاب، چاپ رنگی بود خیلی خوانایی خوبی داشت اما حالا که بسته آموزشی سایر جزوات تخصصی آزمون ارشد پرستاری اورژانس علوم پزشکی رو خریداری کردم، جزوات کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت چاپ سیاه و سفید هستند آیا درست است یا خیر؟ نمیدونم جزوات تخصصی باید رنگی باشند یا سیاه سفید باشند پرسیدم بدانم که اگر اشتباه است جزوات تخصصی کنکور کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس علوم پزشکی رو تعویض کنم.
  خیلی ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب شما، کلیه جزوات پک کنکور ارشد پرستاری اورژانس به صورت سیاه و سفید چاپ شده می باشند، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 15. فکوری
  فکوری گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون دکتری ارشد پرستاری اورژانس رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون دکتری ارشد پرستاری اورژانس چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، بسته منابع ارشد پرستاری اورژانس می باشد دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و مکاتبه ای برگزارمی گردد برای دریافت اطلاعات از برنامه زمانی آزمون ها می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 16. کمالی
  کمالی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده قصد خرید بسته پایه دکتری ارشد پرستاری اورژانس سنجش امیرکبیر را دارم، ولی امکان مراجعه حضوری برای مشاهده جزوات این بسته را قبل از خرید ندارم، آیا امکان مشاهده جزوات پرستاری اورژانس به صورت غیر حضوری هم وجود دارد؟
  ممنونم.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر ارایه دهنده بسته های طلایی ارشد پرستاری اورژانس میباشد و مولفان این مجموعه تمام تلاش خود را کرده اند که بسته منابع آزمون پرستاری اورژانس را کامل و جامع ارایه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد برای مشاهده نمونه جزوات میتوانید حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان اسم کد رشته و مقطع به آدرس ایمیل sanjesh_portal@yahoo.com ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند

   پاسخ
 17. طالبی
  طالبی گفته:

  سلام وقت بخیر خدمت شما
  بنده قصد خرید بسته آموزشی منابع کنکور ارشد پرستاری اورژانس را دارم، میخاستم بپرسم پس از ثبت سفارش بسته پایه منابع آزمون ژئوفیزیک سنجش امیرکبیر چند روز طول میکشد تا این پکیج به دست من برسد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر از انتخاب پس از واریز وجه و ثبت سفارش بسته منابع آزمون ارشد پرستاری اورژانس حداکثر یک هفته کاری طول میکشد به دست شما برسد برای پیگیری و دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 18. علیزاده
  علیزاده گفته:

  سلام
  یه سوال دارم
  آیا داخل بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس، جزوات دانشگاهی ارائه میدهید که به صورت درسنامه و نکته و تست هستند یا جزوات سنجش امیرکبیر با جزوات دانشگاهی متفاوت هستند؟ میخوام بدونم همون جزوات دانشگاهی که از دوستام گرفتم رو برای منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس علوم پزشکی میدهید یا فرق دارند؟
  خیلی تشکر

  پاسخ
 19. مهدیه
  مهدیه گفته:

  سلام
  برای خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت باید چکار کنم؟ در شهرستان هستم حتما باید حضوری بیام؟
  ممنون

  پاسخ
 20. رحیم
  رحیم گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۹ روز قبل بسته آموزشی ارشد پرستاری اورژانس رو خریداری کردم اما هنوز کتب کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس به دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس علوم پزشکی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر بندرعباس هستم گفته بودید حداکثر تا یک هفته کاری به دستم میرسه
  تشکر

  پاسخ
 21. ملیکا
  ملیکا گفته:

  سلام
  برای خرید منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت باید چکار کنم؟ در شهرستان هستم حتما باید حضوری بیام؟
  ممنون

  پاسخ
 22. سارا
  سارا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا می تونیم بسته ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت را به صورت تک درس تهیه کنم؟

  پاسخ
 23. رحمان
  رحمان گفته:

  سلام
  بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت رو به همراه آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس علوم پزشکی را میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس خیلی کامل است ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 24. لیلا
  لیلا گفته:

  سلام وقت بخیر
  آیا برای ورود به رشته پرستاری اورژانس باید کنکور ارشد وزارت بهداشت داد؟
  لطفا در مورد رشته پرستاری اورژانس توضیح بفرمایید.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   بله برای رشته پرستاری اورژانس ، کنکور ارشد وزارت بهداشت باید شرکت کنی. کلا با دانلود دفترچه ثبت نام از روی سایت وزارت بهداشت http://www.sanjeshp.ir و دفترچه ثبت نام از سایت سازمان سنجش http://www.sanjesh.org می توان متوجه شد آیا شما مجاز هستید علاوه بر وزارت بهداشت در چه رشته هایی در وزارت علوم هم شرکت کنید. اطلاعات کامل رشته شما در صفحه منابع سایت سنجش تکمیلی دات آی آر وجود دارد توجه داشته باشید درسنامه های سنجش امیرکبیر شامل خلاصه درس و تست های طبقه بندی شده و تست های خودسنجی می باشد. این جزوات طلایی شما را از تهیه سایر کتابها بی نیاز می کند و شانس قبولی شما را بسیار بیشتر می کند.

   پاسخ
 25. محمد رضا
  محمد رضا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا می تونیم بسته ارشد پرستاری اورژانس وزارت بهداشت را به صورت جزوه تهیه کنم؟ و این که به صورت تکی جزوه ها گرون تر می افته؟

  پاسخ
 26. sosan
  sosan گفته:

  سلام مشاورین سنجش
  من می خواهم بسته کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس و ارشد پرستاری مراقبت های ویژه را تهیه کنم آیا تخفیفی در نظر گرفته می شود.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *