منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت

Food hygiene and safety P.H.D resources

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی، منابع دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی (مشاوره آزمون دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، برنامه ریزی آزمون دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی

 

معرفی بسته آموزشی و منابع دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی

 

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون دکتری دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون دکتری، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون دکتری، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی دکتری برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی

کتاب های تکدرس آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های دکتری سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی

ویژگی های بارز بسته های آموزشی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی علوم پزشکی وزارت بهداشت

 

مدارک تحصیلی مورد پذیرش آزمون دکتری علوم پزشکی بهداشت و ایمنی مواد غذایی

فارغ التحصیلان رشته های ذیل می توانند در کنکور دکتری وزارت بهداشت بهداشت و ایمنی مواد غذایی شرکت نمایند:

کارشناسی ارشد در رشته های بهداشت و ایمنی مواد غذایی (کلیه گرایش ها)، شیمی مواد غذایی، میکروبیولوژی مواد غذایی، مهندسی صنایع غذایی؛ علوم غذایی؛ مهندسی کشاورزی (گرایش بهداشت و ایمنی مواد غذایی)، بهداشت و ایمنی مواد غذایی

 

منابع دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی – منابع زبان تافل علوم پزشکی

۱- کتاب خودآموز IELTS، محمد معین جهانگیر و علی زارعی، انتشارات نور علم.
۲- کتاب مجموعه سوالات تافل آزمون دکتری، محمود رمضانی، انتشارات سرای عدالت.
۳- کتاب نکته ها و مهارت های موفقیت در آزمون های زبان عمومی و تخصصی، تالیف عبدالرضا تالانه و شاهین شریفی، انتشارات کیومرث.
۴- کتاب تست و گرامر انگلیسی، تالیف عباس فرزام، انتشارات باستان.
۵- کتاب نکات کلیدی گرامر در زبان انگلیسی، مورفی ریموند، ترجمه میمنت رحمتی، انتشارات دانش پرور.
۶- کتاب راهنمای جامع آزمون تافل، سید محمدرضا ناصرزاده و یاشار دهدشتی، انتشارات نگاه دانش.
۷- جزوه زبان تافل موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.

۸- Daneshvari, R, Essential words for the TOEFL, Jungle pub.
۹- Barron’s, Essential words for the TOEFL, Jungle pub.
۱۰- Martin Hewings, Advanced grammar in use: a self-study reference and practice book for advanced learners of English: with answer, Khorvash Pub.
۱۱- Murray Bromberg, Julius Liebb, Arthur Traiger, Husain Kabiri, absolutely essential word 504.
۱۲- Murphy, R. English grammar in use: a self-study reference and practice book for intermediate students .
۱۳- Murphy, R. Essential grammar in Use, Danesh Parvar Pub.


۱۴- جزوه زبان تافل دکتری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی – منابع زبان تخصصی بهداشت و ایمنی مواد غذایی

۱- کتاب راهنمای انگلیسی برای داشجویان علوم و صنایع غذایی، مولفان ابراهیم جدیری سلیمی، حسن عدالت نمین و سیروس مسیحا، مترجم فرهاد توحیدی، انتشارات واژه.
۲- کتاب راهنمای انگلیسی برای داشجویان علوم و صنایع غذایی (English for the students of food science and technology)، ابراهیم جدیری سلیمی و حسن عدالت نمین، انتشارات سمت.
۳- کتاب فرهنگ نوین کشاورزی و منابع طبیعی (شامل تعریف و معادل فارسی واژه های علمی) – جلد هفتم : علوم و صنایع غذایی، تالیف محمد شاهدی، جلال جمالیان، حسن لامع، شهرام دخانی، مهدی کدیور، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب انگلیسی برای دانشجویان رشته علوم و صنایع غذایی (English for the students of food science and technology)، تالیف ابوالقاسم جزایری، انتشارات سمت.
۵- جزوه زبان تخصصی بهداشت و ایمنی مواد غذایی دانشگاه تهران.
۶- جزوه زبان تخصصی بهداشت و ایمنی مواد غذایی دانشگاه شهید بهشتی.
۷- جزوه زبان تخصصی بهداشت و ایمنی مواد غذایی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۸- جزوه زبان تخصصی بهداشت و ایمنی مواد غذایی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی – منابع میکروبیولوژی موادغذایی

۱- کتاب میکروبیولوژی مواد غذایی مدرن، تالیف جیمزمانرو جی، مترجمان علی مرتضوی و ضیاء الحق، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی فردوسی مشهد.
۲- کتاب میکروبیولوژی مواد غذایی، تالیف ویلیام کارول فریزیر و دنیس وستهاف، مترجمان سیدعلی مرتضوی، مهدی کاشانی نژاد و سیدحمیدرضا ضیاءالحق، انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد.
۳- کتاب میکروبیولوژی مواد غذایی (آدامز)(جلد ۱ و ۲)، تالیف موریس ماس، آدامز، مترجمان سیدعلی مرتضوی و علیرضا صادقی ماهونک، انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد.
۴- کتاب میکروبهای بیماریزا در موادغذایی و اپیدمیولوژی مسمومیت‌های غذایی، تالیف ودود رضوپلر، انتشارات دانشگاه تهران.
۵- کتاب مبانی میکروبیولوژی موادغذایی ( (Fundamental Food Microbiology، تالیف بی بک ری و آرون بونیا، انتشارات CRC.
۶- کتاب طغیان بیماری‌های منتقله از مواد غذایی (Foodborne Disease)، تالیف سازمان بهداشت جهانی، مترجمان سیدمحمود رضوانی، سیدمهدی ضیاء‌ضیا بری و سیدهادی ضیاءضیابری، انتشارات اندیشمند.
۷- کتاب تشخیص عوامل بیماری زا در مواد غذایی (Detecting pathogens in food)، تالیف توماس مک کین، انتشارات Woodhead
۸- کتاب اصول بهداشت مواد‌غذایی، تالیف نوردهر رکنی، انتشارات دانشگاه تهران.
۹- کتاب تضمین کیفیت و سلامت مواد‌غذایی با منشأ دامی، تالیف محمد محسن‌زاده و سعید خانزادی، انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد.
۱۰- جزوه میکروب‌شناسی موادغذایی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه میکروبیولوژی مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۲- جزوه میکروبیولوژی مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۳- جزوه میکروبیولوژی مواد غذایی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه میکروبیولوژی مواد غذایی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی – منابع شیمی مواد غذایی

۱- کتاب شیمی موادغذایی (food chemistry)، تالیف بلیتز، گروش و اسچیبرل، انتشارات اسپرینگرورلانگ برلین.
۲- کتاب شیمی مواد غذایی، تالیف دکتر حسن فاطمی، انتشارات شرکت سهامی انتشار.
۳- کتاب کنترل کیفی و آزمایشهای شیمیایی مواد غذایی، تالیف دکتر پروانه، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب فشرده شیمی مواد غذایی، تالیف بابک قنبرزاده، انتشارات آییژ.
۵- کتاب شیمی موادغذایی (جلد ۱ و ۲)، تالیف میرمنوچهر حامدی، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۶- کتاب مبانی شیمی مواد غذایی، تالیف جان دمان، مترجم بابک قنبرزاده، انتشارات آییژ.
۷- کتاب شیمی مواد غذایی، تالیف آزادمرد دمیرچی، انتشارات آییژ.
۸- جزوه شیمی مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه شیمی مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه شیمی مواد غذایی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه شیمی مواد غذایی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

راه موفقیت در کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت

 

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی

منابع دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، منابع کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی (مشاوره دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، برنامه ریزی کنکور دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی دکترای بهداشت و ایمنی مواد غذایی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون دکتری وزارت بهداشت بهداشت و ایمنی مواد غذایی علوم پزشکی را قورت دهید.

 

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری ،باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون زبان UTEPT (زبان عمومی دانشگاه تهران)

این آزمون مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

منابع دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی

 

Food hygiene and safety P.H.D resources

The resources of the Ph.D. exam in food safety and health, if selected correctly, are the first correct step on the way to passing the Ph.D. exam in food and health safety of the Ministry of Health, so Amirkabir specialized medical sciences departments to facilitate access to PhD candidates. And Food Safety, has compiled and compiled the resources of the Doctor of Health and Food Safety so that the candidates can prepare the resources for the Doctor of Health and Food Safety exam without consulting the Doctor of Health and Food Safety, even if they are independent. To be done. Candidates for the PhD in Food Hygiene and Safety are advised to use the training packages (specialized books and pamphlets) required for the PhD in Food Hygiene and Safety (for the following reasons), but if they still insist that reference books are related to resources It is recommended to prepare a doctorate in food health and safety. In addition to the reference sources, the book of advice and planning for the entrance exam for the doctorate of food health and safety (counseling for the doctorate of food health and safety exam, planning for the doctorate exam for health and food safety ) To prepare the Amir Kabir assessment method, which provides them with the method of planning the Ph.D. exam in food health and safety, so that they can make the most of the minimum time. Therefore, dear volunteer, it is repeated again, to get the answer, be sure to plan a PhD in health and food safety in your schedule.

منابع دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی

 

به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت و اخبار دکتری وزارت بهداشت و مشاوره دکترای وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱- منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

۴- ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۹- فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۰- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۱- تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۲- ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۳- نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۴- توضیحات کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۵- مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

۱۶- شهریه دکتری وزارت بهداشت

۱۷- دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۸- انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۹- تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۲۰- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی ۱۴۰۲ , منابع کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , منابع کنکور دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی , منابع آزمون , دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی , دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , گرایش های دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی, جزوات کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی, سوالات آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی, دروس امتحانی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , مشاوره کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , جدید ترین منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , آزمون آزمایشی دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی , مشاوره آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی , آزمون های آزمایشی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , مشاوره آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی ۱۴۰۲ , منابع کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , منابع کنکور دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , منابع آزمون , دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , گرایش های دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی, جزوات کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی, سوالات آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی, دروس امتحانی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , مشاوره کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , جدید ترین منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , آزمون آزمایشی دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , مشاوره آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , آزمون های آزمایشی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , مشاوره آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی پزشکی , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ , منابع کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , منابع کنکور دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , منابع آزمون , دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت تضمینی , بسته های آموزشی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , گرایش های دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت, جزوات کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت, سوالات آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت, دروس امتحانی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , مشاوره کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , جدید ترین منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , آزمون آزمایشی دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , آزمون های آزمایشی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت بهداشت و ایمنی مواد غذایی , منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی علوم پزشکی , منابع آزمون دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی علوم پزشکی , دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی علوم پزشکی , دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری صنایع غذایی دانشگاه آزاد , گرایش های دکتری صنایع غذایی , منابع کنکور دکتری صنایع غذایی ۱۴۰۲ , منابع کنکور دکتری صنایع غذایی ۱۴۰۲ , منابع کنکور دکتری صنایع غذایی ۱۴۰۲ , فرهاد علوی صنایع غذایی , دکتری صنایع غذایی بدون آزمون , دکترای صنایع غذایی دانشگاه آزاد , دکترا صنایع غذایی , بهترین گرایش ارشد صنایع غذایی

 

* اپیدمیولوژی

*اخلاق پزشکی (موجود نیست)

*ارگونومی (موجود نیست)

*اعضای مصنوعی

* آمار زیستی

* آموزش بهداشت و ارتقای سلامت وزارت بهداشت

* آموزش پزشکی

* آینده پژوهی سلامت

* انفورماتیک پزشکی

* ایمنی شناسی پزشکی

*بهداشت حرفه‌ای

* بهداشت محیط

*بینایی سنجی (موجود نیست)

* بیوشیمی بالینی

*بیولوژی تولید مثل

*پرستاری

 

* پزشکی مولکولی

*حشره شناسی پزشکی

*خون شناسی آزمایشگاهی

* زیست پزشکی سامانه‌ای

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک پزشکی

* سالمند شناسی

* سلامت در بلایا و فوریت ها

* سلامت و رفاه اجتماعی

* سیاست‌های غذا و تغذیه

* شنوایی شناسی (موجود نیست)

*طب ایرانی (موجود نیست)

* علوم اعصاب

* علوم بیومدیکال مقایسه ای

* علوم تشریحی

* علوم تغذیه

 

* علوم سلولی کاربردی

* علوم و فناوری های تصویربرداری پزشکی

* فیزیک پزشکی

* فیزیوتراپی

*کار درمانی (موجود نیست)

* کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی

* گفتار درمانی (موجود نیست)

* مددکاری اجتماعی

* مطالعات اعتیاد

* مهندسی بافت

* مهندسی پزشکی (منابع آزمون دکتری بیوالکتریک)

*مهندسی پزشکی (منابع آزمون دکتری رباتیک)

* نانوفناوری پزشکی

* ویروس شناسی پزشکی

* بهداشت باروری

* مامایی

 

* روانشناسی بالینی

*روانشناسی نظامی

* مشاوره توانبخشی

* قارچ شناسی پزشکی

* انگل شناسی پزشکی

* باکتری شناسی پزشکی

* توکسین‌های میکروبی

*فیزیولوژی

* فیزیولوژی ورزشی

* فارماکولوژی

* اقتصاد سلامت

* سیاستگذاری سلامت

*مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

* علوم و صنایع غذایی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

40 پاسخ
 1. ندا غلامی
  ندا غلامی گفته:

  سلام عرض ادب
  آیا برای منابع ازمون دکتری بهداشت ایمنی موادغذایی پکیج کامل دارید؟ آزمون آزمایشی رو پکیج هست یا نه؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم ندا غلامی
   آزمون های آزمایشی به صورت رایگان روی بسته منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی قرار می گیرند. پکیج این رشته، کامل و قابل ارائه می باشد.

   پاسخ
 2. آسیه حاجی آبادی
  آسیه حاجی آبادی گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید آیا امکان خرید تعدادی از دروس تخصصی بسته آموزشی آزمون دکتری بهداشت ایمنی مواد غذایی بصورت مجزا وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم آسیه حاجی آبادی
   بله امکان خرید کتاب تک درس از بسته منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وجود دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 3. محمد خوشدل
  محمد خوشدل گفته:

  سلام وقت بخیر
  ببخشیدمیخواستم بپرسم آزمون های آزمایشی ک داخل پک کنکور دکتری بهداشت ایمنی مواد غذایی قرار دارد به چه صورتی برگذار می شوند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر اقای محمد خوشدل
   آزمون های آزمایشی برای آمادگی در کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی بصورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می شوند.

   پاسخ
 4. قیاسی
  قیاسی گفته:

  خواستم بدونم در شهرستان ها نمایندگی دارید و اینکه کسانی که در شهرستان هستند چطور می توننم پک منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت رو خریداری کنن

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   بلی ما در بعضی از شهراستان ها نمایندگی داریم. برای خرید بسته منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی شما می توانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید.

   پاسخ
 5. فاطمه چیتگر
  فاطمه چیتگر گفته:

  سلام روز شما بخیر
  ممنونم بخاطر مطالب جامع و کاملی که در خصوص بسته منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی در سایت قرار داده اید، من میخاهم این بسته را تهیه کنم، ای کاش نمونه ای از جزوات این بسته را هم در سایت قرار میدادید که قبل از خرید ما با محتویات کتاب یک آشنایی اجمالی داشتیم. متشکرم

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم فاطمه چیتگر
   امکان مشاهده نمونه جزوات بسته منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی قبل از خرید وجود دارد، برای اینکار شما می توانید به صورت حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس میل sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید.

   پاسخ
 6. لطیفه اکبرزاده
  لطیفه اکبرزاده گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی علوم پزشکی و سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم لطیفه اکبرزاده
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. برای خرید نیز می توانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. موفق باشید.

   پاسخ
 7. محققی
  محققی گفته:

  سلام
  بسته آموزشی کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت رو خریداری کردم کیفیت چاپ محتوای داخل چند جزوه پایین است و کم رنگ چاپ شده است خوانایی خوبی ندارد، لطفا راهنمایی کنید چکار کنم و مشکلم را برطرف کنید
  ضمنا بقیه جزوه ها از نظر کیفیت چاپ خیلی خوب هستن و قسمت هایی رو مطالعه کردم بار علمی خوبی داره اما دوست دارم برای آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت رتبه خوب بیارم
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، پس از دریافت بسته منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی درصورت بروز هر گونه مشکل در محتویات بسته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید، تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 8. ابراهیمی
  ابراهیمی گفته:

  سلام
  منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی سنجش امیرکبیر رو میخوام خریداری کنم متوجه نشدم تعداد مراحل آزمون آزمایشی دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی و زمان تقریبی برگزاری آزمون آزمایشی منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی چه زمانی است؟ لطفا راهنمایی کنید تا نسبت به خرید منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی اقدام کنم.
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، بسته منابع دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی می باشد دارای ۴ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و مکاتبه ای برگزارمی گردد برای دریافت اطلاعات از برنامه زمانی آزمون ها می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 9. جمالیان
  جمالیان گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون دکتری xx رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی و سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، ضمن تشکر از انتخاب شما، برای خرید این بسته شما می توانید به صورت تلفنی ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ ، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. موفق باشید

   پاسخ
 10. شاهی
  شاهی گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی و سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، ضمن تشکر از انتخاب شما، برای خرید این بسته شما می توانید به صورت تلفنی ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ ، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. موفق باشید

   پاسخ
 11. sara
  sara گفته:

  سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
  منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی سنجش امیرکبیر رو دو سال قبل خریداری کردم و رتبه یک رقمی آوردم طی این دو سال به چند نفر از دوستانم هم منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی سنجش امیرکبیر رو معرفی کردم و خریداری کردن و از من بابت معرفی تشکر کردند زیرا رتبه خوب آوردند.
  ممنون

  پاسخ
 12. سعید
  سعید گفته:

  سلام در مورد خرید بسته دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی سوال داشتم چند باری تماس گرفتم ولی کسی جوابگو نبود.

  پاسخ
 13. آذر
  آذر گفته:

  ضمن عرض سلام خدمت مشاور محترم آزمون دکتری
  منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی علوم پزشکی رو به صورت تکدرس و فقط دروس تخصصی این رشته میخواهم اما میخواهم آزمون آزمایشی که همراه بسته آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت رایگان ارائه میدهید رو هم داشته باشم و شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ
 14. هادی
  هادی گفته:

  سلام
  منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی علوم پزشکی رو مشاهده کردم خیلی کامل و جامع در سایت سنجش امیرکبیر گفته شده، واقعا بابت این اطلاع رسانی خوب و خدمات رایگان که خیلی ارزش دارند و در سایت قرار میدهید تشکر میکنم، همین کار شما باعث شد هفته قبل منابع آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی وزارت بهداشت سنجش امیرکبیر رو خریداری کردم حالا که مرور کلی کردم واقعا عالی هست
  سپاس

  پاسخ
 15. علی
  علی گفته:

  سلام
  با توجه به به خبر حذف درس استعداد تحصیلی و اضافه شدن زبان تخصصی در کنکور ۱۴۰۲ وزارت بهداشت، آیا محتوای بسته آزمون به زودی تغییر خواهد کرد؟

  پاسخ
 16. ماعده
  ماعده گفته:

  سلام
  بسته کنکور دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی رو خریدم سی دی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI باز نمیشه نمیدونم و نمیدونم چه طور باید باهاش کار کنم باید چکار کنم باز بشه؟

  پاسخ
 17. امیری
  امیری گفته:

  سلام وقت بخیر
  آیا برای ورود به رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی باید کنکور دکتری وزارت بهداشت داد؟
  لطفا در مورد رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی توضیح بفرمایید.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   بله برای رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، کنکور دکتری وزارت بهداشت باید شرکت کنی. کلا با دانلود دفترچه ثبت نام از روی سایت وزارت بهداشت http://www.sanjeshp.ir و دفترچه ثبت نام از سایت سازمان سنجش http://www.sanjesh.org می توان متوجه شد آیا شما مجاز هستید علاوه بر وزارت بهداشت در چه رشته هایی در وزارت علوم هم شرکت کنید. اطلاعات کامل رشته شما در صفحه منابع سایت سنجش تکمیلی دات آی آر وجود دارد توجه داشته باشید درسنامه های سنجش امیرکبیر شامل خلاصه درس و تست های طبقه بندی شده و تست های خودسنجی می باشد. این جزوات طلایی شما را از تهیه سایر کتابها بی نیاز می کند و شانس قبولی شما را بسیار بیشتر می کند.

   پاسخ
 18. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام سنجش امیرکبیر
  من امسال تمایل دارم دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی شرکت کنم آیا می توانم فقط آزمون های آزمایشی را تهیه کنم؟

  پاسخ
 19. ansari
  ansari گفته:

  سلام
  پکیج کنکور دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع دکترا بهداشت و ایمنی مواد غذایی علوم پزشکی وجود داره این کتاب چیست و این که حتما باید بخونیم این کتاب رو؟
  از سایت خوبتون ممنون

  پاسخ
 20. hanieh
  hanieh گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  می خواستم بپرسم میشه تکدرس های آزمون دکتری بهداشت و ایمنی مواد غذایی را به صورت مجزا تهیه کنیم؟
  ممکن هست راهنمایی کنید چجوری تهیه کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام
   تکدرس های کنکور دکتری رشته بهداشت و ایمنی مواد غذایی موجود هست که می تونید اونها را از طریق سایت سنجش تکمیلی دات ای آر تهیه کنید البته توصیه می شود پکیج های پایه یا نقره ای را تهیه کنید که نسبت به تکدرس اقتصادی تر هستند و یک پکیج کامل مطابق با نیاز و خواسته شماست و شانس قبولی شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد.با شماره موسسه ۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.