نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

The results of the doctoral thesis selection at the Ministry of Health

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت عبارتی است که در بهمن ماه هر سال در گوگل یا سایر موتورهای جستجو توسط داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت سرچ می شود.بسیاری از داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت با توجه به هوش و فراست خود عبارت های کلیدی دیگری مثل نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , زمان اعلام نتایج کنکور دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , نتایج آزمون دکتری بهداشت ۹۸-۹۹ , زمان اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , نتایج دکتری وزارت بهداشت ۹۸ و یا منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ را نیز جستجو کنند.

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

 

هدف همه آنها یکی است و همگی با کمی تسریع یا تاخیر به اطلاعات و خبرهای مطلوب خود در سطح اینترنت دست می یابند البته لازم به ذکر است داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت باید به صورت حرفه ای نحوه دقیق و علمی جستجوی اطلاعات را فرا گیرند تا به طور علمی بتوانند به مطالب مورد نیاز خود دست یابند.

لذا مهم این است که داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت اطلاعات مورد نیاز خود را از سایتی معتبر و علمی پیگیری و رهگیری کنند. سایتی یا مجموعه ای که بتواند به طور صحیح پاسخگوی سوالات داوطلبان آزمون دکترا باشد. در این بستر پر تلاطم مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری اماده سازی منابع ازمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت سعی نموده است بستر اطلاعات برای داوطلبان ازمون دکتری وزارت بهداشت را طوری فراهم کنند که داوطلبان کنکور دکترا بتوانند به راحتی اخبار درست و مطالب صحیح آموزشی خود را از سایت سنجش تکمیلی دات ای آر کسب کنند.

همچنین داوطلبان عزیز امتحان دکتری وزارت بهداشت می توانند در پایین همین صفحه، تمام سوالات خود را در زمینه آزمون دکترا مطرح کنند. مشاوران عالی سنجش امیرکبیر، مشتاقانه پاسخگوی پرسش ها و سوالات داوطلبان عزیز آزمون دکتری وزارت بهداشت در زمینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت در مقطع عالی و تکمیلی می باشند.

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

 

لذا به تمام داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت توصیه میشود در چند ماه باقی مانده تا زمان آزمون دکترای ،تمرکز بیشتری روی مطالب کنکور دکترای خود داشته باشند.

کنکور دکتری دانشگاه آزاد 98

 

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ از اوایل تیرماه آغاز می شود. پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته داوطلبان شرکت کننده در انتخاب رشته بی صبرانه منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۷ هستند. به همین علت این گزارش را به موضوع ” اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ” اختصاص داده ایم تا متقاضیان به پاسخ اکثر سوالات خود در رابطه با زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ، نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ و مصاحبه دکتری وزارت بهداشت ۹۸ دست یابند. بنابراین اگر شما هم جزو کسانی می باشید که در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ شرکت نموده اید. پیشنهاد می نمائیم این گزارش را تا انتها مطالعه کنید و اگر در نهایت باز هم سوال یا ابهامی برایتان باقی ماند می توانید با مشاوران ما در مرکز سنجش امیرکبیر تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز ما پاسخگوی سوالات شما می باشند.
برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ بایستی در زمان تعیین شده که متعاقبا اعلام خواهیم کرد به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه کنید.
آزمون دکتری وزارت بهداشت ، امسال در اردیبهشت ماه برگزار می شود و نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ، در تیر ماه اعلام می شود . آن دسته از داوطلبانی که با مشاهده کارنامه دکتری وزارت بهداشت مربوط به خود ، مجاز به انتخاب رشته  شده بودند و با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ، در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ شرکت نموده بودند ، می توانند با مراجعه به سایت سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.irنتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ را مشاهده نمایند . تمامی متقاضیانی که در حداقل یکی از انتخاب هایشان حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری علوم پزشکی را کسب نموده باشند باید در تاریخ اعلام شده توسط مرکز سنجش پزشکی کشور برای حضور در جلسه مصاحبه دکتری دانشگاه مدنظر خود حاضر شوند . در ادامه این گزارش به بررسی زمان ، نحوه مشاهده و مرحله بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ می پردازیم .

منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸

زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ، در تیر ماه می باشد اما برای آن دسته از متقاضیانی که در مهلت مقرر شده از طریق مرکز سنجش و پزشکی کشور موفق به انتخاب رشته نشدند ، تمدید شد . زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ مشخص نشده است اما با توجه به اینکه زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت ۹۸ تیر ماه شروع می شود ، در نتیجه نتایج دعوت به مصاحبه دکتری وزارت بهداشت ، تا قبل از تاریخ ذکر شده اعلام می شود .  با عضویت در کانال تلگرام دکتری تخصصی سنجش امیرکبیرمی توانید از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی ۹۸ آگاه شوید .

 

شرایط ثبت نام آزمون دکتری

 

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸

نتایج آزمون نیز تیر ماه اعلام می شود. نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت در اوایل تیر ماه بر روی سایت سنجش پزشکی کشور قرار می گیرد . برای مشاهده نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت می بایست به سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی کشور به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنید. لازم به ذکر است که متقاضیان شرکت کننده در آزمون دکتری پژوهشی بایستی دارای نمره زبان معتبر و حداقل دو مقاله تحقیقی منتشر شده در مجلات علمی – پژوهشی نمایه شده در نمایه نامه های  PubMed یا Web of Science به عنوان نویسنده اول یا مسئول باشند این مدارک پس از اعلام نتایج اولیه، بررسی می شود و اگر داوطلب حائز شرایط مذکور نباشد به مرحله مصاحبه دعوت نمی شود.
متقاضیانی که در انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی ۹۸ شرکت نموده اند ، می توانند برای مشاهده نتایج انتخاب رشته خود ، در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ که متعاقبا از طریق مرکز سنجش پزشکی اعلام می شود ، به سایت این مرکز به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه نموده و پس از ورود به سایت از منوی سمت راست صفحه ، گزینه  دکتری تخصصی ” را انتخاب نمایند . سپس صفحه جدیدی در سمت چپ پیش روی داوطلبان قرار می گیرد که می بایست گزینه  نتیجه مرحله دوم ” را انتخاب نمایند . پس از کلیک بر روی گزینه ذکر شده ، در صفحه ی جدید نیز بایستی گزینه  نتیجه مرحله دوم ” را انتخاب نمایند . در نهایت نیز با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده و کلیک بر روی دکمه جستجو می توانند نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ را مشاهده نمایند .

 

زمان برگزاری آزمون دکتری

 

مرحله بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸

حدوداً چند روز بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ، متقاضیان باید خود را برای حضور در جلسه مصاحبه دکتری وزارت بهداشت ۹۸ آماده نمایند . نمره های مصاحبه به مرکز سنجش پزشکی کشور ارسال شده و این مرکز نیز با توجه به نمره کتبی آزمون ( تراز ) و تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت و سایر رقبا ، نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت هر فرد را در سایت سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir  اعلام می نماید . پذیرفته شدگان نهایی می توانند برای ثبت نام با در دست داشتن مدارک اعلام شده از سوی دانشگاه یا موسسه قبولی خود ، در زمان های مشخص شده به آنجا مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند . مشاوران مرکز سنجش امیرکبیر آماده اند که شما را در انجام مصاحبه دکتری وزارت بهداشت ۹۸ به بهترین شکل ممکن کمک نمایند .

 

زمان برگزاری آزمون دکتری

 

مصاحبه دکتری وزارت بهداشت ۹۸

مصاحبه دکتری وزارت بهداشت ۹۸ از اواسط تیر ماه آغاز و تا اوایل مرداد ادامه خواهد یافت. مصاحبه دکتری تخصصی و پژوهشی از طریق دانشگاه های علوم پزشکی مناطق آمایشی، برگزار می شود.

 

ثبت نام آزمون دکتری سراسری

 

سهمیه های آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

سهمیه های پذیرش دانشجو در آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ به شرح زیر است :
۱- سهمیه آزاد : ۷۵ درصد ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری وزارت بهداشت، در صورت داشتن حد نصاب لازم ( داوطلبان می بایست حد نصاب ۵۰ درصد میانگین کل نمرات شرکت کنندگان در آزمون کتبی هر رشته و همچنین حد نصاب حدااقل ۱۰ درصد نمره کل آزمون برای ورود به مرحله مصاحبه را کسب نمایند. ) به سهمیه آزاد تعلق می گیرد .
۲- سهمیه ایثارگران :سهمیه ایثارگران مخصوص همسر و فرندان شهدا، ایثارگران، آزادگان و همچنین جانبازان بالای ۲۵ درصد و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه در جبهه حضور داشته اند، می باشد. ۲۵ درصد ظرفیت هر کد رشته محل به خانواده ایثارگران تعلق می گیرد. البته این سهمیه برای ایثارگران به شرط کسب حداقل ۷۰ درصد نمره قبولی آخرین فرد با سهمیه آزاد و برای رزمندگان به شرط کسب ۸۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده می باشد تا دعوت به مصاحبه گردند .
اگر سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران توسط متقاضیان تکمیل نشود اولویت به متقاضیانی که شامل سهمیه ۵ درصد می باشند و حدنصاب را نیز کسب کرده اند تعلق می گیرد. در صورتی که این سهمیه توسط مشمولین سهمیه ۵ درصد نیز تکمیل نشود، این سهمیه به داوطلبان سهمیه آزاد تعلق می گیرد . “
۳- سهمیه مربی : این سهمیه مخصوص اعضای هیئت علمی مربی رسمی دانشگاه های علوم پزشکی است. ۱۰ درصد ظرفیت مازاد هر رشته به این سهمیه اختصاص یافته است ( شرط استفاده از این سهمیه منوط بر کسب حداقل ۸۰ درصد نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده با سهمیه آزاد می باشد ). متقاضیانی که از این سهمیه استفاده نمایند موظف می باشند براساس ضوابط دانشگاه هر ترم مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت کنند .
پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی

 

نحوه سنجش و پذیرش آزمون دکتری

 

شیوه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و پژوهشی به شرح زیر صورت می گیرد :

 

آزمون کتبی

مصاحبه علمی

سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری

تهیه طرح واره

دکتری تخصصی

%۵۰

%۳۰

%۲۰

_

دکتری پژوهشی

%۳۰

%۳۰

%۲۰

%۲۰

 

زمان انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

پس از مشخص شدن نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ در تیر ماه ، دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد و متقاضیانی که در اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند فرم انتخاب رشته را دریافت و تکمیل کنند. به احتمال زیاد انتخاب رشته از مرداد ماه شروع می شود. برای انجام مشاوره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت از کل ایران می توانید با مشاوران مرکز سنجش امیرکبیر تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های مشاوران این مرکز برای انجام بهترین انتخاب رشته، بهره مند شوید

 
 
نتایج انتخاب رشته دکتری
 

به داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترای وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکترای وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکترای وزارت بهداشت و اخبار دکتری وزارت بهداشت و مشاوره دکترای وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱- منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت

۴- ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۹- فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۰- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۱- تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۲- ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

۱۳- نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۴- توضیحات کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت

۱۵- مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

۱۶- شهریه دکتری وزارت بهداشت

۱۷- دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۸- انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۱۹- تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۲۰- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت , نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۷-۹۸ , نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۷-۹۸ , زمان اعلام نتایج کنکور دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ ۹۹ , زمان اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , نتایج دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸-۹۹ , زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری وزارت بهداشت ۹۸ , The results of the doctoral thesis selection at the Ministry of Health , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت , زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت , زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت , ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت , شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری وزارت بهداشت , کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت , تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری وزارت بهداشت , نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت , توضیحات کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت , مصاحبه دکتری وزارت بهداشت , شهریه دکتری وزارت بهداشت , دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت , نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *