منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی وزارت بهداشت

Rehabilitation Management senior resources

منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی

منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی، منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد مدیریت توانبخشی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد مدیریت توانبخشی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد مدیریت توانبخشی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی (مشاوره آزمون ارشد مدیریت توانبخشی ، برنامه ریزی آزمون ارشد مدیریت توانبخشی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد مدیریت توانبخشی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد مدیریت توانبخشی

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی

منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی – منابع اصول توانبخشی

۱- کتاب مبانی توانبخشی، تالیف مجید میرخانی، انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۲- کتاب توانبخشی گروه های خاص با تاکید بر خدمات مددکاری اجتماعی، تالیف حمیدرضا کریمی، انتشارات گستره.
۳- راهنمای برنامه ریزی ملی توانبخشی، تالیف اینار هلاندر، مترجم علی چابک و احمد نظری، انتشارات دانژه.
۴- کتاب مبانی نظری پرستاری توانبخشی، تالیف فرحناز محمدی شاهبلاغی، انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۵- کتاب اصول توانبخشی، تالیف فرهاد سخائی، اکرم سخائی و گلنوش گل محمدی، انتشارات جامعه نگر.
۶- کتاب مبانی توانبخشی، تالیف عباسعلی پورمومنی، افسانه عطائی، حسین آسیابی و مهری شاه طالبی، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
۷- کتاب اصول توانبخشی، تالیف رضوان توکلی، انتشارات خدمات فرهنگی کرمان.
۸- جزوه اصول و مبانی توانبخشی دانشگاه علامه طباطبایی.
۹- جزوه اصول توانبخشی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه اصول توانبخشی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی – منابع اصول و مبانی مدیریت

۱- کتاب سازمان و مدیریت: از تئوری تا عمل، تالیف مهدی ایران نژادپاریزی، پرویز ساسان گهر، انتشارات موسسه عالی بانکداری ایران.
۲- کتاب مبانی رفتار سازمانی، تالیف استیفن رابینز، مترجم علی پارسائیان، و سید محمد اعرابی، انتشارات دفتر پژوهش‌های فرهنگی.
۳- کتاب مدیریت عمومی، تالیف سید مهدی الوانی، انتشارات نی.
۴- کتاب مبانی سازمان و مدیریت، تالیف علی رضائیان، انتشارات سمت.
۵- کتاب تجزیه و طراحی سیستم، تالیف علی رضائیان، انتشارات سمت.
۶- کتاب مبانی مدیریت رفتار سازمانی، تالیف علی رضائیان، انتشارات سمت.
۷- کتاب مروری بر نظریه‌های مدیریت و سازمان، تالیف سید رضا سید جوادین، انتشارات نگاه دانش.
۸- کتاب رفتار سازمانی، تالیف ریکی گریفین و گرگوری مورهد، مترجم سید مهدی الوانی و غلامرضا معمارزاده، انتشارات مروارید.
۹- کتاب تئوری مدیریت (نظریه عمومی مدیریت)، تالیف علی محمد پرگان و مصطفی حسان، انتشارات کتاب نوین.
۱۰- کتاب مدیریت منابع انسانی، تالیف اسفندیار سعادت، انتشارات سمت.
۱۱- کتاب تئوری سازمان (ساختار، طراحی و کاربردها)، تالیف استفن رابینز، مترجم ناصر عسگری و آرمیتا احمدی، انتشارات راه.
۱۲- جزوه تئوری‌های مدیریت دانشگاه تهران.
۱۳- جزوه تئوری‌های مدیریت سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه مبانی سازمان و مدیریت سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد مدیریت توانبخشی

منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد مدیریت توانبخشی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد مدیریت توانبخشی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد مدیریت توانبخشی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد مدیریت توانبخشی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد مدیریت توانبخشی (مشاوره ارشد مدیریت توانبخشی ، برنامه ریزی کنکور ارشد مدیریت توانبخشی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد مدیریت توانبخشی را در برنامه خود قرار دهید.

 

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
منابع ارشد مدیریت توانبخشی
منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی

 

Master’s Resource Management Rehabilitation

Master’s resources of rehabilitation management If properly selected, the first step is to go along with the passage in the master’s degree in Rehabilitation Management at the University of the Ministry of Health, so specialist departments for measuring the Amir Kabir to facilitate the volunteers’ access to the master’s degree in rehabilitation management, master’s resources The management of rehabilitation has been designed to enable volunteers to provide rehabilitation management master examinations without a master’s degree in rehabilitation management, even if they independently request a resource for senior management in rehabilitation. Senior Retirement Management Exam candidates are advised to use the educational package (books and pamphlets) required by the senior management of rehabilitation (for the following reasons) but if they insist that they provide reference books for senior rehabilitation management resources It is recommended that, along with the resources provided by the reference, the consultancy and planning curriculum of the Master of Rehabilitation Management (Senior Rehabilitation Test Consultation, Senior Rehabilitation Examination Planning), prepared by Amir Kabir’s methodology, which will provide them with a master’s degree planning program Provides rehabilitation management that can help mine I use the time to use the maximum. So again, the volunteer will be repeated. Be sure to get an answer, plan the Master of Rehabilitation Management in your program.

منابع ارشد مدیریت توانبخشی

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی, منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع ارشد مدیریت توانبخشی, منابع ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, منابع کنکور ارشد مدیریت توانبخشی, آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,آزمون ارشد مدیریت توانبخشی, کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, کنکور ارشد مدیریت توانبخشی, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سراسری , ارشد مدیریت توانبخشی , کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , گرایش های ارشد مدیریت توانبخشی , بهترین گرایش مدیریت توانبخشی , رشته های کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی , کارشناسی ارشد مهندسی توانبخشی , مدیریت توانبخشی چیست , مبانی توانبخشی دکتر میرخانی , دکتری مدیریت توانبخشی , ظرفیت پذیرش ارشد مدیریت توانبخشی , معرفی رشته مشاوره توانبخشی , رشته توانبخشی,به روز ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, بهترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, برترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی

 

 

* آموزش بهداشت

* آمار زیستی

* اپیدمیولوژی

* اتاق عمل

* اعضای مصنوعی

* اقتصاد بهداشت

* ارگونومی

* اکولوژی انسانی

* انفورماتیک پزشکی

* ارزیابی فناوری سلامت

* بینایی سنجی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

* تاریخ علوم پزشکی

* تکنولوژی گردش خون

* کاردرمانی

** مجموعه فیزیک پزشکی

* رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

* فیزیک پزشکی

** مجموعه مامایی

* مامایی

* مشاوره در مامایی

** علوم آزمایشگاهی ۲

* ایمنی شناسی

* خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون

 

* رفاه اجتماعی

* مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

* گفتار درمانی

* مددکاری اجتماعی

* مدیریت توانبخشی

* مهندسی پزشکی بیوالکتریک

* مهندسی پزشکی زیست مواد

* مهندسی بهداشت حرفه ای

* مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

* میکروب شناسی مواد غذایی

* نانوتکنولوژی پزشکی

** مجموعه آموزش پزشکی

* برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

* تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

** مجموعه بهداشت محیط

* سم شناسی محیط

* مدیریت پسماند

* مهندسی بهداشت محیط

* بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

* بهداشت پرتو ها

** علوم آزمایشگاهی ۱

* بیوشیمی بالینی

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک انسانی

 

* کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

* حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

* ژورنالیسم پزشکی

* سلامت سالمندی

** پرستاری

* روان پرستاری

* پرستاری داخلی جراحی

* پرستاری سلامت جامعه

* پرستاری کودکان

* پرستاری نظامی

* پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

* پرستاری توانبخشی

* پرستاری اورژانس

* پرستاری مراقبت های ویژه

* پرستاری سالمندی

* مدیریت پرستاری

** مجموعه روانشناسی

* روانشناسی بالینی

* بهداشت روان

* روانشناسی سلامت

* روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

** مجموعه فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی ورزشی

 

* سلامت و ترافیک

* شنوائی شناسی

* علوم تشریحی

* علوم و صنایع غذائی

* فیزیولوژی

* فناوری تصویر برداری پزشکی

* فناوری اطلاعات سلامت

** علوم آزمایشگاهی ۳

* قارچ شناسی پزشکی

* میکروب شناسی

* ویروس شناسی پزشکی

* انگل شناسی

** مجموعه علوم تغذیه

* علوم تغذیه

* علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه

* علوم بهداشتی در تغذیه

* تغذیه بالینی

* تغذیه ورزشی

** داروسازی

* شیمی دارویی

* کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

* سم شناسی

* ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

72 پاسخ
 1. 2533
  2533 گفته:

  خسته نباشید
  من در خصوص آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی نیاز به مشاوره دارم. شما می تونید کمکم کنید؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر
   برای مشاوره کلی می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا مشاوران ما سوالات مربوط به آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی که برای شما مطرح شده، پاسخ دهند.

   پاسخ
 2. یلدا
  یلدا گفته:

  سلام
  من دو روز پیش از نمایندگی اهواز پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی رو سفارش دادم. چند روزه به دستم می رسد؟؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانوم یلدا
   پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی، طی یک هفته کاری به دست شما خواهد رسید.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانم ستایش
   تلاش کرده ایم تا منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی که ارائه می دهیم، کامل باشد تا ما نیز در موفقیت شما سهیم باشیم.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانم زری
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی امکان پذیر می باشد.

   پاسخ
 3. کیمیا طالبی
  کیمیا طالبی گفته:

  با سلام
  من کتاب اصول توانبخشی از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیر کبیر رو به همرا آزمون می خواستم.امکانش هست؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم کیمیا طالبی
   می توانید کتاب نام برده را به صورت تک درس خریداری نمایید همچنین می توانید به صورت جداگانه در آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی شرکت کنید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم کتایون
   به ازای هر کدام از دروس منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی، یک کتاب در بسته موجود می باشد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   منعی برای ارسال بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی به شهرستان وجود ندارد.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمد حسین
   امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی بدون آزمون های آزمایشی وجود ندارد.

   پاسخ
 4. زیبا
  زیبا گفته:

  باسلام
  چگونه می توانم کتاب اصول توانبخشی از منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سفارش دهم؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زیبا
   برای خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام به ثبت سفارش نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. محمدرضا سیف
  محمدرضا سیف گفته:

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی چه کتاب هایی وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای محمدرضا سیف
   در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی به ازای هر کدام از دروس امتحانی، حداقل یک کتاب ارائه می شود که کتاب ها به صورت درس، نکته و تست هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. حاجی حسینی
  حاجی حسینی گفته:

  سلام
  آیا بسته منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیر کبیر برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

   پاسخ
 7. هرمزنژاد
  هرمزنژاد گفته:

  سلام
  آیا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیرکبیر به روز هستند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   کتاب های موجود در پکیج منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی، طبق آخرین تغییرات به روزرسانی می گردند.

   پاسخ
 8. محمد رستگار
  محمد رستگار گفته:

  سلام خسته نباشید
  آیا امکان مشاهده نمونه کتاب ، بسته منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر اقای محمد رستگار
   امکان مشاهده نمونه جزوات از پک کنکور ارشد مدیریت توانبخشی وجود دارد، برای انکار شما می توانید بصورت حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم نسیم رضایی
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی می باشد، برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از این پک می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی رتا به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشدف در صورت بروز هر گونه مشکل در مورد محتویات پک می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید و یا به آدرس میل sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم نوشین
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ۸ مرله می باشند که دو مرحله آخر آن جامع می باشد. ضمن آرزوی موفقیت برای شما.

   پاسخ
 9. ابراهیمی
  ابراهیمی گفته:

  ضمن عرض سلام خدمت مشاور محترم سنجش امیرکبیر
  منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیرکبیر رو به صورت تکدرس و فقط دروس تخصصی این رشته میخواهم اما میخواهم سی دی درسی دانشگاهی که همراه بسته آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ارائه میدهید رو به همراه مشاوره برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی هم داشته باشم لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   امکان خرید تمامی محتویات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی به صوت تک درس وجود دارد. برای دریافت اطلاعات پقیق از محتویات جزوات و مشاوره تلفنی رایگان در خصوص بسته می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 10. akbari
  akbari گفته:

  سلام
  جزوات تک درس آزمون ارشد مدیریت توانبخشی رو خریداری کردم سی دی هایی که داخل سایت ذکر شده مخصوصا سی دی طلایی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی وزارت بهداشت داخل پکیج کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی علوم پزشکی وجود ندارد چندبار هم تماس گرفتم اما مشکلم برطرف نشده، لطفا مشکلم رو پیگیری کنید
  تشکر

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   امکان خرید تمامی محتویات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی به صورت صورت تک وجود دارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و نحوه سفارش می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 11. فاطمه خیری
  فاطمه خیری گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی رو دیدم خیلی خوبه، کامل آورده شده، مولفان جزوات منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیرکبیر چه کسانی هستند؟ آیا تخفیف دارید یا همین قیمتی که در سایت گفته شده است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی خانم فاطمه خیری
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، گروه مولفان این موسسه دانشجویان و اساتید برتر دانشگاه ها می باشند، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط تخفیف می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 12. shamsi
  shamsi گفته:

  سلام
  بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی وزارت بهداشت رو به همراه آزمون آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی علوم پزشکی و سایر موارد میخوام خریداری کنم، اطلاعات سایت سنجش امیرکبیر در رابطه با منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی خیلی کامل و مرتب است خوشم اومده ، لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم خرید کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   سنجش امیرکبیر ارئه دهنده جزوات آزمون ارشد مدیریت توانبخشی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را بصورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. برای خرید شما میتوانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 13. زارع
  زارع گفته:

  خدا قوت
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد مدیریت توانبخشی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی بسته آموزشی منابع کنکور ارشد مدیریت توانبخشی را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   ضمن تشکر از انتخاب و خرید شما، بسته آموزشی منابع کنکور ارشد مدیریت توانبخشی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و شرایط تخفیف می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 14. فرناز
  فرناز گفته:

  باسلام و خسته نباشید. من کارشناسی بهداشت عمومی هستم .بنظرتون رشته انفورماتیک پزشکی رو برا ارشد انتخاب کنم یا رشته های مزتبط تر با رشته خودم ؟ ؟ با توجه به این چندماه باقیمانده .

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون ارشد انفورماتیک پزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای مشاوره می توانید به صورت تلفنی ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ و یا حضوری اقدام کنید. موفق باشید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون ارشد انفورماتیک پزشکی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای مشاوره می توانید به صورت تلفنی ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ و یا حضوری اقدام کنید. موفق باشید.

   پاسخ
 15. یلدایی
  یلدایی گفته:

  سلام
  اگر منابع کنکور ارشد انفورماتیک پزشک سنجش امیرکبیر رو خریداری کنم میتونم هم در آزمون آزمایشی آنلاین و هم در آزمون آزمایشی مکاتبه ای شرکت کنم؟ یعنی برای هر مرحله، هرکدوم رو خواستم شرکت کنم؟ هزینه آزمون آنلاین و مکاتبه ای همراه پکیج آزمون ارشد انفورماتیک پزشک فرق داره یا یکسان است؟
  خیلی لطف میکنید راهنمایی کنید

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   بسته آموزشی منابع کنکور ارشدانفورماتیک پزشک دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و مکاتبه ای برگزار می گردد، که در صورت خرید این بسته به
   صورت کامل شما می توانید در تمامی آزمون ها به صورت آنلاین و رایگان شرکت کنید، تفاوت آزمون های آنلاین و مکاتبه ای در نحوه برگزاری آزمون ها بوده و از نظر محتویات تفاوتی ندارد، در ضمن در صورت تمایل به شرکت در آزمون ها به صورت مکاتبه ای لازم است هزینه چاپ و ارسال سوالات پرداخت گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 16. سارا
  سارا گفته:

  سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
  منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیرکبیر رو دو سال قبل خریداری کردم و رتبه یک رقمی آوردم طی این دو سال به چند نفر از دوستانم هم منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیرکبیر رو معرفی کردم و خریداری کردن و از من بابت معرفی تشکر کردند زیرا رتبه خوب آوردند.
  ممنون

  پاسخ
 17. zahra
  zahra گفته:

  سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
  منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیرکبیر رو دو سال قبل خریداری کردم و رتبه یک رقمی آوردم طی این دو سال به چند نفر از دوستانم هم منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیرکبیر رو معرفی کردم و خریداری کردن و از من بابت معرفی تشکر کردند زیرا رتبه خوب آوردند.
  ممنون

  پاسخ
 18. رحیم
  رحیم گفته:

  ضمن عرض سلام خدمت مشاور محترم سنجش امیرکبیر
  منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی سنجش امیرکبیر رو به صورت تکدرس و فقط دروس تخصصی این رشته میخواهم اما میخواهم سی دی درسی دانشگاهی که همراه بسته آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی ارائه میدهید رو به همراه مشاوره برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی هم داشته باشم لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ
 19. علیرضا
  علیرضا گفته:

  سلام
  بسته کنکور ارشد مدیریت توانبخشی رو خریدم سی دی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI باز نمیشه نمیدونم باید چکار کنم باز بشه لطفا راهنمایی کنید بدونم مشکل از سی دی رام هست یا سی دی؟ دوست دارم همراه کتب آزمون ارشد مدیریت توانبخشی علوم پزشکی که میخونم سی دی ISI رو هم مشاهده کنم.

  پاسخ
 20. صبا
  صبا گفته:

  سلام
  من بسته منابع کنکور ارشد مدیریت توانبخشی رو خریدم سی دی درسی کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی رو باز میکنم باز نمیشه مثل اینکه داخل سی دی مدیریت توانبخشی علوم پزشکی خالی هست باید چکار کنم؟
  ممنون

  پاسخ
 21. سپیده
  سپیده گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون ارشد مدیریت توانبخشی رو خریداری کردم گفته بودید کتاب نحوه نگارش مقالات علمی و ISI داخل پکیج ارشد مدیریت توانبخشی علوم پزشکی میدهید اما داخل بسته نیست و کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور که در سایت ندیدم داخل بسته ارشد مدیریت توانبخشی هست لطفا توضیح دهید چرا یک کتاب زیاد و یک کتاب کم است آیا هردوی این کتب برابر هستند؟
  ممنون

  پاسخ
 22. نسیم
  نسیم گفته:

  سلام ۶ روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی رو ثبت سفارش کردم ولی هنوز به دستم نرسیده آیا اگر حضوری مراجعه کنم زودتر به دستم میرسد؟ در خرم آباد هستم.

  پاسخ
 23. reza zare
  reza zare گفته:

  خدا قوت
  من دانشجوی سال آخر هستم و تمایل دارم کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی شرکت کنم توصیه شما به عنوان مشاور چه می باشد؟

  پاسخ
 24. hadi
  hadi گفته:

  سلام
  پکیج کنکور کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد مدیریت توانبخشی علوم پزشکی وجود داره این کتاب چیست و این که حتما باید بخونیم این کتاب رو؟
  از سایت خوبتون ممنون

  پاسخ
 25. ناهید
  ناهید گفته:

  سلام مشاور محترم
  من پکیج نقره ای ارشد مدیریت توانبخشی تهیه کرده ام ولی ازمونهای آن همراش نیست چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   با سلام داوطلب گرامی
   با توجه به سیاست موسسه بعضا ازمون های آزمایشی بعضی رشته ها و در اینجا رشته شما یعنی ارشد مدیریت توانبخشی همراه پکیج ارسال می شود گاهی اوقات به توجه به خاطر تغییرات یا به بعضا آدپدیت سوالات یا بازطراحی تست یا موارد دیگر همانند الزام دانشجو به خواندن دروس و سپس مراجعه به آزمون ها معمولا از ۲ مانده به کنکور برای داوطب ارسال می شود.

   پاسخ
 26. خجسته
  خجسته گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  می خواستم بپرسم میشه تکدرس های کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی را به صورت مجزا تهیه کنیم؟
  ممکن هست راهنمایی کنید چجوری تهیه کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام
   تکدرس های ارشد رشته مدیریت توانبخشی موجود هست که می تونید اونها را از طریق سایت سنجش تکمیلی دات ای آر تهیه کنید البته توصیه می شود پکیج های پایه یا نقره ای را تهیه کنید که نسبت به تکدرس اقتصادی تر هستند و یک پکیج کامل مطابق با نیاز و خواسته شماست و شانس قبولی شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد. با شماره موسسه ۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *