هزینه ثبت نام دکتری

هزینه ثبت نام دکتری عبارتی است که در آذرماه هر سال در گوگل یا سایر موتورهای جستجو توسط داوطلبان آزمون دکتری سرچ می شود.بسیاری از داوطلبان کنکور دکتری با توجه به هوش و فراست خود عبارت های کلیدی دیگری مثل هزینه ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ , شهریه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد , شهریه دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ , جدول شهریه دکتری دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ , جدول شهریه دکترا دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ , هزینه کل دکتری دانشگاه آزاد , ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ و یا زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ را نیز جستجو کنند.

شرایط ثبت نام دکتری

 

هدف همه آنها یکی است و همگی با کمی تسریع یا تاخیر به اطلاعات و خبرهای مطلوب خود در سطح اینترنت دست می یابند البته لازم به ذکر است داوطلبان آزمون دکتری باید به صورت حرفه ای نحوه دقیق و علمی جستجوی اطلاعات را فرا گیرند تا به طور علمی بتوانند به مطالب مورد نیاز خود دست یابند.

لذا مهم این است که داوطلبان آزمون دکتری اطلاعات مورد نیاز خود را از سایتی معتبر و علمی پیگیری و رهگیری کنند. سایتی یا مجموعه ای که بتواند به طور صحیح پاسخگوی سوالات داوطلبان آزمون دکترا باشد. در این بستر پر تلاطم مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری اماده سازی منابع ازمون کارشناسی ارشد و دکتری سعی نموده است بستر اطلاعات برای داوطلبان ازمون دکتری را طوری فراهم کنند که داوطلبان کنکور دکترا بتوانند به راحتی اخبار درست و مطالب صحیح آموزشی خود را از سایت سنجش تکمیلی دات ای آر کسب کنند.

شرایط ثبت نام دکتری

 

همچنین داوطلبان عزیز امتحان دکتری می توانند در پایین همین صفحه، تمام سوالات خود را در زمینه آزمون دکترا مطرح کنند. مشاوران عالی سنجش امیرکبیر، مشتاقانه پاسخگوی پرسش ها و سوالات داوطلبان عزیز آزمون دکتری در زمینه ثبت نام آزمون دکتری در مقطع عالی و تکمیلی می باشند.

 

کنکور دکتری دانشگاه آزاد 98

 

لذا به تمام داوطلبان آزمون دکتری توصیه میشود در چند ماه باقی مانده تا زمان آزمون دکترای ،تمرکز بیشتری روی مطالب کنکور دکترای خود داشته باشند.

 

هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸

هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ در سالهای گذشته متفاوت بوده و سامانه ثبت نام دکتری ۹۸ سازمان سنجش کشور همچون سالهای گذشته داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون های دکتری را دارند می توانند دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری و دفترچه ثبت نام دکتری آزاد را از سایت سازمان سنجش کشور دانلود نمایند. ثبت نام آزمون دکتری امسال هم همانند سالهای اخیر به صورت اینترنتی می باشد هدف از این گزارش پرداختن به شرایط ثبت نام آزمون دکتری و هزینه های جاری آن می باشد. دفترچه ثبت نام آزمون دکتری از ششم تا دوازدهم آذر ماه ۹۸منتشر خواهد شد در ادامه به نحوه ی خرید، هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ و شرکت در آزمون دکتری خواهیم پرداخت .

 

شرایط ثبت نام آزمون دکتری

 

هزینه ثبت نام دکتری ۹۸

 

فرآیند ثبت نام دکتری ۹۸ از آذر ماه شروع خواهد شد و داوطلبین تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های سراسری و آزاد باید در زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۸به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org  برای تکمیل فرآیند ثبت نام مراجعه نمایند . (به علت ادغام شدن آزمون دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد ، داوطلبین ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۹۸نیز باید توسط سایت سنجش نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام کنند . )
باید به این نکته توجه کرد که قبل از شروع ثبت نام دکتری ، باید کارت اعتباری ثبت نام از این سایت خریداری نمائید . هر داوطلب برای خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری باید بعد از ورود به سایت سازمان سنجش کشور ، به منو سمت چپ سایت رفته و گزینه ی خرید کارت اعتباری را انتخاب نماید. بعد از انتخاب این گزینه داوطلب به درگاه خرید اینترنتی هدایت می شود ، پس از وارد کردن اطلاعات شخصی ( مانند نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، شماره همراه و (… ، هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ را پرداخت می نماید .
بعد از اتمام مراحل اینترنتی یک کد ثبت نام برای متقاضی صادر خواهد شد که متقاضی می تواند ثبت نام خود را آغازنماید . در نتیجه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی بوده و داوطلبان با داشتن یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز اینترنتی ( رمز دوم ) می توانند نسبت به خرید کارت اقدام کنند . هزینه ثبت نام طی اطلاعیه سازمان سنجش و همچنین در دفترچه ثبت نام دکتری  سراسری و دانشگاه آزاد ذکر خواهد شد هزینه ثبت نام دکتریسال گذشته ، ۶۰۰ هزار ریال معادل ۶۰ هزار تومان بود. در حال حاضر اطلاعیه ای برای هزینه ثبت نام دکتری ۹۸منتشر شده است  که معادل همان ۶۰ هزار تومان است . .

راهنمای تصویری خرید کارت اعتباری ثبت نام دکتری سراسری و دانشگاه آزاد ۹۸
در حال حاضر لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ فعال نشده است و به هنگام فعال شدن لینک و امکان پرداخت هزینه ثبت نامدر آزمون ، این قسمت به روز رسانی می شود .
مشاوران ارشد سنجش امیرکبیر آماده اند تا توسط خدمات مشاوره تحصیلی به تمامی سوالات شما در خصوص کنکور دکتری ۹۸ به بهترین نحو ممکن پاسخ دهند . برای اطلاع از رخدادهای آزمون دکتری ۹۸و اخبارهای مهم پیرامون آزمون دکتری به صورت دست اول و کاملا معتبر ، می توانید به عضویت کانال تلگرام دکتری سنجش امیرکبیر درآیید .
هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸
هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ امسال مبلغ ۶۰ هزار تومان است قبل از توضیح شروع ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ باید به این نکته توجه نمود که در حین عملیات ثبت نام از کلیک بر روی کلمه back دوری نمائید زیرا در این صورت ثبت نام شما به مرحله اول باز خواهد گشت ثبت نام آزمون دکتری زمانی تمام می شود که سامانه یک کد هفت رقمی و کد پیگیری شانزده رقمی به شما بدهد در غیر این صورت ثبت نام شما ناقص بوده و باید دوباره تلاش نمائید.
هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ – خرید کارت اعتباری
برای آغاز به ثبت نام آزمون دکتری باید توجه کرد که کارت اعتباری شما دارای رمز دوم باشد ابتدا وارد سایت سازمان سنجش کشور می شوید و در قسمت سمت چپ منو سایت گزینه ی خرید کارت اعتباری را انتخاب می نمائید  بعد از انتخاب این گزینه شما به درگاه خرید اینترنتی وارد می شوید که بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی ( نام ، نام خانوادگی ، کدملی و…) شماره همراه خود را برای در یافت کد هفت رقمی تایید مدارک خود وارد می نمائید در مرحله بعد شما وارد درگاه اینترنتی می شوید و کد هفت رقمی که در ابتدای ثبت نام داده شده بود را وارد می کنید هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ که امسال مبلغ ۶۰ هزار تومان است را پرداخت می کنید بعد از اتمام مراحل اینترنتی یک کد ثبت نام برای متقاضی صادر می شود که متقاضی می تواند ثبت نام نماید.

 

زمان برگزاری آزمون دکتری

 

شیوه پذیرش ثبت نام آزمون دکتری ۹۸

بر طبق اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور پذیرش دانشجو صرفا مطابق یکی از روش های آموزشی که شامل شیوه ی ( آموزشی  – پژوهشی) و شیوه ی ( پژوهش محور ) است به توضیحات زیر توجه فرمایید :
دکتری آموزشی ـ پژوهشی : پذیرش برای ورود به اساس دکتری ناپیوسته آموزشی ـ پژوهشی بر طبق معیار های زیر انجام می شود :
آزمون متمرکز (۵۰  درصد ( ، سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری (۲۰  درصد ) و مصاحبه علمی و سنجش عملی (۳۰  درصد   (
دکتری پژوهش محور : سنجش و پذیرش برای پایه  دکتری ناپیوسته پژوهش محور بر اساس موارد زیر دانشجو پذیرش میکند :

آزمون متمرکز (۳۰  درصد) ، سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری ( ۲۰ درصد) ، مصاحبه علمی و بخش عملی (۳۰  درصد) و تهیه طرح واره ( ۲۰ درصد)
به توضیح هر یک از  شیوه های بالا  به صورت مختصراً می پردازیم:
آزمون متمرکز  : همان آزمون دکتری است که  یک بار در سال برگزار می شود ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ در آذر ماه سال ۹۷ و برگزاری آزمون آن در اسفند ماه ۹۷است .
سوابق آموزشی – پژوهشی و فناوری  : منظور از این سوابق مواردی مثل معدل مقطع های کارشناسی و ارشد ، مسلط بودن به زبان انگلیسی ، مقاله های چاپ شده در مجلات خارجی و ایرانی ( ISI ) ، اکتشاف ، اختراع ، آثار هنری و تشویق نامه های علمی می باشد .
نکته: مصاحبه علمی  – سنجش عملی  : نمره این قسمت توسط دانشگاه مبدا که اعلام می شود .

تهیه طرح واره  : موضوع طرح واره باید در جهت رفع یکی از مشکلات کشور یا موارد مشابه باشد
در صورت وجود هر نوع سوال، ابهام و یا وجود هر گونه  مشکل در هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ و دانلود دفترچه با مرکز مشاوره تخصصی سنجش امیرکبیر تماس حاصل فرمائید.
مشاوران سنجش امیرکبیر آماده اند به سؤالهای شما پاسخ دهند با ما همراه باشید.

 

هزینه مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه ها چقدر است؟

دانشگاه های مجری دوره دکتری مبالغ متفاوتی را برای فرآیند ثبت نام انجام مصاحبه و بررسی پرونده آزمون دکتری سال ۹۸ به متقاضیان اعلام می کنند..
داوطلبانی که بر طبق کارنامه منتشره در سایت سازمان سنجش کشور دعوت به مصاحبه شده‌اند، لازم می باشد قبل از مراجعه به محل مصاحبه به هریک از دانشگاه ها مبلغی را به شماره حساب مربوط به موسسه محل برگزاری مصاحبه واریز و اصل فیش واریز شده را به همراه مدارک مورد نیاز به همراه داشته باشند. در سال جاری تعیین وجه ثبت نام بررسی پرونده و انجام مصاحبه، به دانشگاه ها واگذار شده است و میزان هزینه در میان دانشگاههای متفاوت پراکندگی بیشتری دارد .
به این نکته توجه نمائید: آن دسته از داوطلبانی که در مرحله بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی (مصاحبه) شرکت و پس از گزینش نهایی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال ۹۷ قرار گیرند، مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۸ نخواهند بود .

 

 

منابع آزمون دکتری

 

شهریه دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ – ۹۷

 

پس از اعلام نتایج آزمون دکتری ۹۷ تا به امروز ، داوطلبان زیادی با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی شنجش امیرکبیر تماس می گیرند تا از شهریه مقطع دکتری دانشگاه آزاد ۹۷ اصلاع یابند. به همین علت قصد داریم در این گزارش به مواردی همچون؛ زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ ، شرایط ثبت نام در آزمون دکتری دانشگاه آزاد در سال تحصیلی ۹۹ – ۹۸ و شهریه دکتری دانشگاه آزاد در سال تحصیلی ۹۹ – ۹۸ بپردازیم. اگر شما هم جزو داوطلبانی می باشند که در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ شرکت می کنید لذا پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری در  خرداد ۹۷ قبولی شما در انتخاب رشته آشکار می شود بنابراین از شما برای دعوت به مصاحبه دعوت خواهد شد و شما می توانید با مطالعه این مطلب از شهریه دکتری داشنگاه آزاد ۹۸ – ۹۹ مطلع شوید .
نکته: هر ساله شهریه دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع و در اکثر رشته ها حدود ۱۰ درصد افزایش می یابد .

 

ثبت نام آزمون دکتری سراسری

 

زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۹ – ۹۸

ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد سال تحصیلی ۹۹ – ۹۸ از ۶ آذر ماه سال جاری آغاز و تا ۱۲ آذر ماه ادامه دارد. ثبت نام برای تمام دانشگاه ها و موسسات عالی از جمله دانشگاه آزاد توسط سایت سازمان سنجش کشور می باشد. بنابراین قبل از ثبت نام لازم است دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ را مطالعه کنید و در صورتی که واجد شرایط ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ بودید اقدام به خرید کارت اعتباری و ثبت نام کنید.
لازم است در این قسمت چند نکته مهم درباره ثبت نام آزمون دکتری را یادآوری نمایم :
( ۱ توصیه ما این است که پس از تکمیل تقاضا نامه و دریافت شماره پرونده و کد رهگیری حتما یک نسخه پرینت از آن دریافت نمایید .
۲) در صورت بروز مشکل در روند ثبت نام خود می توانید با مشاوران سنجش امیرکبیر تماس حاصل نمایید .
شرایط ثبت نام در آزمون دکتری سراسری و آزاد ۹۹ – ۹۸
آزمون دکتری سال ۹۸ بر اساس روال سال های گذشته در دو مرحله کتبی ، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی انجام می شود. تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در صورت داشتن شرایط زیر می توانند در این آزمون ثبت نام کنند .
۱) موسسات آموزش عالی فقط مجاز به ثبت نام از داوطلبانی می باشند که تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شوند. لازم به ذکر می باشد که این فرصت برای داوطلبانی که آغاز سال تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد آنها نیمسال دوم بوده، ۳۰ بهمن ۹۸ می باشد .
۲) داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد می باشند در صورتی که مشمول آیین نامه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۹۲/۵/۲۸ که توسط معاون آموزشی وزارت متبوع ابلاغ شده می توانند در آزمون دکتری ۹۸ شرکت کنند .
۳) داوطلبینی که در آزمون دکتری ۹۷ ثبت نام کرده و پذیرفته شده اند چه در دانشگاه پذیرفته شده ثبت نام کرده باشند و چه ثبت نام نکرده باشند مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال ۹۸ نمی باشند

 

نحوه سنجش و پذیرش آزمون دکتری

 

میزان شهریه دکتری دانشگاه آزاد در سال ۹۷

هر ساله شهریه دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع و در اکثر رشته ها حدود ۱۰ درصد افزایش می یابد بدین ترتیب ما نیز در این بخش از گزارش برای اطلاع شما شهریه دکتری دانشگاه آزاد در سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ را به صورت تقریبی قرار می دهیم شهریه دانشگاه آزاد به شامل دو بخش ثابت و متغیر می باشد که شهریه ثابت در تمام دوره ی تحصیل دانشجو بدون تغییر خواهد بود ولی شهریه متغیر هر ساله با توجه به ترم تحصیلی و واحدهایی که اخذ می نماید افزایش می یابد. شهریه یک ترم تحصیلی به ازای ۸ واحد درسی :
”  شهریه یک ترم تحصیلی = شهریه ثابت + شهریه متغیر نظری ضربدر ۸ + هزینه بیمه + هزینه خدمات آموزشی  “ 

 

رشته تحصیلی

شهریه ثابت

شهریه متغیر هر واحد نظری

علوم انسانی

۴,۸۷۸,۴۷۸ الی ۵,۱۰۰,۲۲۷ تومان

۴۸۹,۰۰۰ الی ۵۱۰,۰۰۰ تومان

فنی مهندسی، علوم پایه و کشاورزی

۷,۲۹۵,۸۱۶ الی ۷,۶۲۷,۴۴۴ تومان

۴۸۹,۰۰۰ الی ۵۱۰,۰۰۰ تومان

 

 

هزینه ثبت نام آزمون دکتری۹۸

در صورت وجود هر نوع سوال و یا وجود هر گونه  مشکل در  هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ و دانلود دفترچه با مرکز مشاوره سنجش امیرکبیر تماس حاصل فرمائید.

 

 

زمان برگزاری آزمون دکتری

 

نتایج انتخاب رشته دکتری

 

شما برای قبول شدن در کنکور دکتری ۹۸ ، به چه چیز هایی نیاز دارید ؟

 

 

بسته آموزشی آزمون دکتری

آزمون های آزمایشی دکتری

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی آزمون دکتری

بسته طلایی آزمون دکتری

قانون جذب

مشاوره و پشتیبانی تکمیلی آزمون دکتری

به داوطلبان کنکور دکتری توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکترا برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکتری سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکتری و اخبار دکتری و مشاوره دکتری را نیز مورد بازدید قرار دهند.

هزینه ثبت نام دکتری

۱- منابع آزمون دکتری

۲- زمان ثبت نام آزمون دکتری

۳- زمان برگزاری آزمون دکتری

۴- ثبت نام دکتری

۵- ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد

۶- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری

۷- شرایط ثبت نام دکتری

۸- مدارک ثبت نام دکتری

۹- هزینه ثبت نام دکتری

۱۰- فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری

۱۱- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

۱۲- تمدید مهلت ثبت نام دکتری

۱۳- ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

۱۴- نتایج اولیه آزمون دکتری

۱۵- توضیحات کارنامه آزمون دکتری

۱۶- مصاحبه دکتری

۱۷- مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

۱۸- شهریه دکتری

۱۹- شهریه دکتری دانشگاه آزاد

۲۰- دفترچه انتخاب رشته دکتری

۲۱- انتخاب رشته دکتری

۲۲- تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری

۲۳- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری

۲۴- دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

۲۵- انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

۲۶- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد

۲۷- شناسه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

کلمات کلیدی:

هزینه ثبت نام دکتری , هزینه ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ , شهریه دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ , جدول شهریه دکتری دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸ , هزینه کل دکتری دانشگاه آزاد , زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ , شهریه پایان نامه دکتری دانشگاه آزاد , ثبت نام کنکور دکتری ۹۹ , جدول شهریه دکتری دانشگاه آزاد ۹۸-۹۹ , منابع آزمون دکتری , زمان ثبت نام آزمون دکتری , زمان برگزاری آزمون دکتری , ثبت نام دکتری , ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد , دفترچه ثبت نام آزمون دکتری , شرایط ثبت نام دکتری , مدارک ثبت نام دکتری , هزینه ثبت نام دکتری , فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری , کارت ورود به جلسه آزمون دکتری , تمدید مهلت ثبت نام دکتری , ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری , نتایج اولیه آزمون دکتری , توضیحات کارنامه آزمون دکتری , مصاحبه دکتری , مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد , شهریه دکتری , شهریه دکتری دانشگاه آزاد , دفترچه انتخاب رشته دکتری , انتخاب رشته دکتری , تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری , نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری , دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد , انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد , نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد , شناسه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *